Videa

28. února 2015 10:50

Ivana Nádvorníková

Premiéra thrilleru Ghoul: Ztratila se herečka!

Temný thriller Petra Jákla Ghoul měl ve čtvrtek slavnostní předpremiéru. Jak to tam vypadalo? Před kinem vítal diváky za blikání rudých lamp a svištění únorového studeného větru dvojník masového vraha Andreje Čikatila. Stylizovaný vstup do kina byl rozhodně hodný temného thrilleru.

Američan Paul S. Tracey a ukrajinská herečka Alina Golovlyova dorazili na promítání spolu s režisérem a producentem Petrem Jáklem, kterému dělala doprovod manželka Romana. Ta ho přišla podpořit i přes své momentální zdravotní problémy (má zápal plic).

Hororovou story zažila ještě před promítáním thrilleru poslední z trojice hereček, Jennifer Armour. Ta na premiéru málem nedorazila, protože se ztratila při procházce Prahou. Svěřila se ale, že to zdaleka nebylo tak adrenalinové jako natáčení thrilleru. „Petr nás nutil celé hodiny běhat lesem a křičet,“ práskla na producenta. Hercům prý moc pomohlo, že se snímek natáčel v reálním prostředí na Ukrajině, v místech, kde kdysi brutální kanibal řádil. A asi to zabralo. „Filmaři mi říkají, že je to filmařsky dobře odvedená práce,“ má radost Petr Jákl.

Podívejte se, jak to v kině a před kinem vypadalo a co ještě o filmu řekli jeho hlavní představitelé.

Iv

Snímek Ghoul se promítá v českých kinech od 26. února.

Mohlo by vás zajímat:

Další videa najdete ZDE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také