reklama

reklama

Video VIP zprávy: Petr Jákl s Vinem Dieselem a producent jeho snímku Ghoul, s nímž se potkal v Praze při natáčení

Producent Rychle a zběsile o Petru Jáklovi: Je dobrej!

nadvori. Publikováno: 19.03.2015
Už jste viděli temný thriller Ghoul? Na filmu pracoval Petr Jákl čtyři roky. Natáčelo se na Ukrajině, v Kalifornii i v Česku. Do filmu ale režisér obsadil pouze zahraniční herce a k ruce si vzal i amerického producenta Roba Cohena.

reklama

Ten například režíroval veleúspěšný film Rychle a zběsile a Triple X s Vinem Dieselem a Samuelem Jacksonem. Právě při jeho natáčení se setkal i s kaskadérem a hercem Petrem Jáklem.

„Petr byl perfektní pro roli záporáka v ruském kádru. A během natáčení se z nás stali přátelé. Proto jsem byl rád, že jsem s ním mohl spolupracovat i na jeho snímku Ghoul,“ říká Rob Cohen. Jejich spolupráce se osvědčila a spokojenost byla na obou stranách.

„Petr se ponořil do temné stránky duše. Je to výborný příklad žánru a udělalo to na mě velký dojem vzhledem na prostředky, které k natočení měl. Rozhodně je to velký režisérský úspěch,“ chválí producent režiséra Jákla.

Pokud se do kina chystáte i vy, nezapomeňte si s sebou na cestu domů vzít velký a silný doprovod. Budete se totiž opravdu a hodně bát!

Iv

Mohlo by vás ještě zajímat:

2 nahé prostitutky v průběhu sadomasochistických her 30 - 40 léta

50 odstínů šedi podle vašich prababiček – SADO-MASO RETRO fotky

Další videa najdete ZDE.