Videa

17. ledna 2015 17:30

Lucie Průchová

Soundtrack k filmu 50 odstínů šedi... Stojí za poslechnutí!

V únoru nás čekájí dvě události, týkající se lásky, romantiky, ale také erotiky. Za prvé svátek všech zamilovaných, Svatý Valentýn, ale ještě před tím, než ho se svou drahou polovičkou oslavíte, nechte se inspirovat filmem 50 odstínů šedi (Fifty Shades of Grey).

Tento dlouho očekávaný film má v České republice premiéru 12.2. a už teď je více než jisté, že je na co se těšit.

Jen pro přiblížení pár vět od distributora filmu:

Studentka literatury Anastasia (Dakota Johnson) je podle vlastních slov nezajímavá a nudná „šedá myš" s nízkým sebevědomím, pravý opak tajemného podnikatele Christiana Greye (Jamie Dornan), kterého přišla vyzpovídat pro článek do studentského časopisu. Přestože se ji Grey svým chladným a odměřeným chováním snaží odradit, má ho plnou hlavu, což ještě prohloubí jejich opakovaná pracovní setkání. Bez ohledu na to, že ji varuje, jak je komplikovaný a ve zlověstných náznacích mluví o svém specifickém vkusu, není Anastasia jeho přitažlivosti schopná odolat. Ani Grey však není vůči téhle plaché dívce imunní a postupně ji začne otevírat dveře do své třinácté komnaty. Pokud do nich Anastasia vstoupí, pozná pravého Christiana Greye. Na posteli určené jen pro vyvolené zároveň pozná pravou Anastasii – své touhy, své vášně, svou živočišnost. Až z toho jde strach.(CinemArt)

Máme pro vás romantický soundtrack k tomuto filmu. Nazpíval jí zpěvák The Weeknd a název má Earned It. Takže se zaposlouchejte do této romantické hudby a ponořte se do svých představ, přejeme krásné snění!

Další zajímavosti o filmu:

Sdílejte článek
Štítky film Jamie Dornan soundtrack Česko Padesát odstínů šedi Christian Grey The Weeknd Dakota Johnsonová CinemArt Jamie Dornan Earned It

Přečtěte si také