návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Videa

Tahle DJka je… Andrea POMEJE! Kolik si vydělá? (Top Star video)

Být DJem nebo DJkou je snem mnoha mladých. I když hrát celý večer pro rozjařené lidi, kteří jsou každou hodinu opilejší, odrzlejší, hůře artikulují, neudrží rovnováhu a navíc si vás pletou s jukeboxem, není někdy žádný med.
Vydáno: 02.03.2015

Kdekdo si i tak jistě myslí, že to jsou snadno vydělané peníze. Manželka Jiřího Pomeje Andrea ví ale o této práci své. Jak jí to ten Jirka vůbec mohl dovolit?

„Začít dělat DJku mi přišlo úplně přirozené. Spojila jsem se s kamarádama, kteří mají v Praze prestižní klub a chtěli pomoc s propagací. A jeden z nich tak nějak plácnul, jestli bych nechtěla dělat dýdžejku… a já řekla: Jasně!“ vypráví Andrea Pomeje. „Čuchla jsem si k tomu a zjistila, že to fakt není nic jednoduchýho. Všem, kteří si myslí, že DJ jsou jen pouštěči cédéček, říkám – je to práce, a těžká! A díky tomu, že to není jednoduché, mě to začalo bavit a začala jsem v tom takzvaně ´ležet´“.

Co na novou manželčinu profesi říká Jiří Pomeje? „Jsem na Andreu pyšnej. Je to práce, který vůbec nerozumím, takže dělám jen bedničinu. Obdivuju ji. Já se starám o miminko a máma je dýdžejka. Je to krásný,“ komentuje manžel Pomeje rodinnou situaci s tím, že si rozšiřuje obzor.

Zatímco jiní DJ začínají na místních diskotékách, Andrea začala pracovat rovnou… v Thajsku. „Byla to další velká náhoda,“ dodává Adrea. Podívejte se, kolik si tímhle vydělá.

Iv

Mohlo by vás zajímat:

Video VIP zprávy: Janek Ledecký "cosi" chystá...

Na co to brejlí šedý vlk Janek Ledecký?

Jejich písničky jsou tak populární, že už zlidověly. Lidé si je zpívají a netuší, kdo je složil. Podívejte se!

Proč Suchý, Neckář a Ledecký zlidověli? Kvůli koledám! (TOP STAR video)

Video TOP STAR Magazín: Janek Ledecký

Ledecký tajil přítelkyni na drogách!

Benji Madden si na důkaz lásky ke své manželce herečce Cameron Diaz nechal udělat tento obří nápis jejího jména, ale na jeho těle se to ztratí, těžko byste toiž hledali nějaké místo bez tetování

Tetování z lásky: Největší blbost, kterou dělají i známé osobnosti!

Video VIP zprávy: Lukáš Vaculík jako James Bond a Andrea Kerestešová jako Bond Girl. Jak se vám líbí?

Bond, nebo Vaculík? Který se vám líbí víc?

Video VIP zprávy: Co letí ve světě modelingu

Rozdíly ve světě modelingu: V Čechách silikony, v zahraničí…?

Další videa najdete ZDE.

Článek je zařazen v: DJ , Jiří Pomeje , Top Star magazín

reklama