Videa

2. března 2015 20:50

Ivana Nádvorníková

Tahle DJka je… Andrea POMEJE! Kolik si vydělá? (Top Star video)

Být DJem nebo DJkou je snem mnoha mladých. I když hrát celý večer pro rozjařené lidi, kteří jsou každou hodinu opilejší, odrzlejší, hůře artikulují, neudrží rovnováhu a navíc si vás pletou s jukeboxem, není někdy žádný med.

Kdekdo si i tak jistě myslí, že to jsou snadno vydělané peníze. Manželka Jiřího Pomeje Andrea ví ale o této práci své. Jak jí to ten Jirka vůbec mohl dovolit?

„Začít dělat DJku mi přišlo úplně přirozené. Spojila jsem se s kamarádama, kteří mají v Praze prestižní klub a chtěli pomoc s propagací. A jeden z nich tak nějak plácnul, jestli bych nechtěla dělat dýdžejku… a já řekla: Jasně!“ vypráví Andrea Pomeje. „Čuchla jsem si k tomu a zjistila, že to fakt není nic jednoduchýho. Všem, kteří si myslí, že DJ jsou jen pouštěči cédéček, říkám – je to práce, a těžká! A díky tomu, že to není jednoduché, mě to začalo bavit a začala jsem v tom takzvaně ´ležet´“.

Co na novou manželčinu profesi říká Jiří Pomeje? „Jsem na Andreu pyšnej. Je to práce, který vůbec nerozumím, takže dělám jen bedničinu. Obdivuju ji. Já se starám o miminko a máma je dýdžejka. Je to krásný,“ komentuje manžel Pomeje rodinnou situaci s tím, že si rozšiřuje obzor.

Zatímco jiní DJ začínají na místních diskotékách, Andrea začala pracovat rovnou… v Thajsku. „Byla to další velká náhoda,“ dodává Adrea. Podívejte se, kolik si tímhle vydělá.

Iv

Mohlo by vás zajímat:

Další videa najdete ZDE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také