návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Videa

TOP STAR: Končí Veronika Žilková s herectvím?! Musí se teď starat o svou matku a tchyni!

Médii proletěla zpráva, že Veronika Žilková končí s herectvím. Prý stáří a nemoce. Jenže Veronika pořád září silou a usmívá se. Jak je to doopravdy? Pověsila herečka už svoji kariéru na hřebík?
Vydáno: 26.05.2015

Superžena Veronika Žilková je známá tím, že i přes pracovní vytížení se vždy perfektně starala o svou velmi početnou rodinu. Jak sama prozradila v jednom rozhovoru, vychovala šest dětí, pět porodila a čtyři má doma. Když k tomu přidáme seznam zvířat, která se už u nich doma vystřídala: řada psů, koček, králíků, papoušků, ovcí, koza a teď ještě Kordulčin mini horse Frodo. Nějak se nám nezdá, že by najednou Veronika nezvládla péči o dvě milé dámy – maminku Olgu a tchyni Irenu.

"S herectvím rozhodně nekončím. Za prvé bych umřela hlady a za druhé, když jsem se zvládla postarat o tolik dětí při práci, tak proč bych teď nemohla obstarat ráno dvě babičky a připravit jim jídlo," usmívá se Veronika.

Herečku tak dál můžete potkávat každou středu v seriálu Všechny moje lásky ve 20.15 na Primě!

Jedna Marie, tři herečky.

ROZHOVOR: „Hele, Žilková,“ slyší představitelka mladé Marie často

Proč minikoník leží bez hnutí?

Veronika Žilková s rodinou vystavuje svého minikoně. Kde a proč? Odpoví TOP STAR magazín

Článek je zařazen v: Všechny moje lásky , herectví , Veronika Žilková , tchyně , Top Star magazín

reklama