Prvorodička...
Autor: Youtube Prvorodička...

VIDEO: 47letá žena zjistila, že je těhotná, HODINU před porodem! Neuvěříte, čím si myslela, že trpí!

matoušhartman. Publikováno: 07.11.2015
Američanku Judy Brown převezli z práce do nemocnice s bolestmi břicha. Když byla na pokoji, objevil se doktor a řekl: „Máme dobré zprávy, není tu žádný problém, jste těhotná a porodíte teď.“ Vyděšená Judy zjistila, že čeká dítě.

reklama

S manželem byli už 22 let a zatím neměli žádné děti, tohle je jejich první. Holčička váží tři a půl kila a narodila se jen hodinu po tom, co doktor Judy oznámil, že je těhotná. Jak je možné, že to dospělé ženě nedošlo?

Všechny změny, kterými procházela, svalovala na stárnutí! Neuvědomila si, že by mohla být těhotná, když začala přibírat na váze. Prostě se domnívala, že to souvisí s věkem. Otec dítěte Jason to považuje za úplný zázrak a má strach, že se probudí a zjistí, že to všechno byl jenom sen.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

McDonalds
Překvapení!

VIDEO: Sexy sestřičky dávaly testy na rakovinu prostaty přímo na ulici! No nešli byste do toho?

Dobrou chuť!

VIDEO: Polykáme během spánku pavouky? Tenhle experiment největší světovou záhadu konečně rozluštil!

reklama