Videa

16. března 2015 10:50

Ivana Nádvorníková

VIDEO: Aleš Brichta má zase novou holku. Čím ho dostala po sexu?

Aleš Brichta si nikdy na nedostatek žen nemohl stěžovat. Fanynek měl vždy dost. Jedna za ním nedávno přijela z Polska a nějak se stalo, že už u něj zůstala.

I když to někdy ve zprávách vypadá, že jsou česko-polské diplomatické vztahy napjaté, v jejich milostném vztahu panuje dokonalá souhra, i přes menší jazykovou bariéru...

Rocker Aleš Brichta je už léta lamačem dívčích srdcí. Drsný hlas, dlouhé vlasy, vždy nosí černé brýle, když na koncertě zazpívá Dívku s perlami ve vlasech, fanynky jdou do kolen. Z řad fanynek se etablují jeho přítelkyně. Po rozchodu s o pětadvacet let mladší Ninou byl pár měsíců sám. Jejich rozchod byl poměrně bouřlivý. Aleš Brichta se s Ninou rozešel, protože mu údajně prohlížela mobil a četla jeho e-maily. Ona zase tvrdila, že se s rockerem rozešla kvůli jeho zálibě v pornu. Snad už je teď ale všechno zapomenuto.

Aleš byl skoro tři čtvrtě roku sám. Teď už ale má novou přítelkyni. Neuvěříte, jak ho sbalila!

„Seděl jsem v baru sám a přišla za mnou jedna slečna, jestli se se mnou může vyfotit. Dali jsme se do řeči, pak jsme si dali u baru panáka, zhruba za měsíc za mnou přijela na pár dní a od 15. října se ke mně nastěhovala,“ vypráví Aleš.

„Ano, přijela jsem ho do Prahy sbalit,“ přiznává Joanna Pawliszyn. „Je to dobrá hudba, líbi se mi to. A on se mi líbí i jako chlap. Je to opravdu hodnej muž,“ říká Joanna.

„On se tak změnil, že ho skoro nepoznávám,“ je překvapený proměnou zamilovaného rockera jeho přítel Pavel Plecháč. „Nikdy jsem dřív například od Aleše neslyšel, že by o někom řekl, že ho má rád. Vypadá, že je fakt zamilovanej.“

Jaké bylo společné sžívání s Johankou, jak jí Aleš říká? Čím ho dostala? Podívejte se!

Iv

Mohlo by vás ještě zajímat:

Další videa najdete ZDE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také