Videa

3. června 2015 16:37

Tereza Javorová

VIDEO: Channing Tatum se vydával za důchodce a zaskočil fanynky parádním striptýzem

Striptér, tedy pardon, herec Channing Tatum si pro své fanynky a fanoušky (ano, jsou mezi nimi i muži) připravil skvělé překvapení. V rámci propagace filmu Bez kalhot XXL, který má jít do kin ani ne za měsíc, je pozval na speciální show. To, co na ní viděli, rozhodně nečekali!

Channing se totiž nechal od zkušeného maskéra přeměnit na starého muže a byl téměř k nepoznání! S fanoušky pak udělal před show krátký rozhovor, ve kterém se jich ptal, co je podle nich ve filmu nejvíce sexy nebo jestli je pro ně příběh filmu důležitý. U odpovědí pak musel zanechat kamenou tvář, i když fanoušci odpověděli, že sexy je Mathew McConaughey a že je příběh vůbec nezajímá.

Natěšené fanynky se pak dočkaly toho, kvůli čemu na show přišly. Sexy striptérů! Channing ale mezi nimi chyběl. Jeden ze striptérů pak k překvapení všech začal k tanci přemlouval onoho starého muže, který předtím dělal rozhovory. A Channing se nenechal přemlouvat dlouho. Začal tančit jedné fanynce zadkem před obličejem a za velkého jekotu strhl svoji masku.

Ohromené fanynky pak po show litovaly, že svého idola v převleku nepoznaly a v rozhovoru si nebraly servítky.


Přečtěte si také