Videa

18. března 2015 10:50

Ivana Nádvorníková

VIDEO: Guru kutilů Podlaha: Nestihl se usmířit se synem!

Po smrti známé osobnosti vždycky velice rychle dojde na otázku: co bude s dědictvím? Kdo získá miliony, domy a autorská práva? Pavel Podlaha nás exkluzivně pozval do svého domu a prozradil, jaký byl skutečně jeho vztah s otcem, kterému měl údajně ukrást miliony a on ho proto vydědil.

Přemek Podlaha se stal za téměř 30 let moderování pořadu Receptář zahrádkářským a kutilským guru. Byl zejména vášnivým houbařem. Pořad Receptář a Přemek Podlaha se stali doslova fenoménem v zemi, kde je snad každý druhý člověk kutil. Kromě moderování vydal Přemek Podlaha také několik knih, cédéček a založil dokonce pro kutily poradní linku. Peníze se tedy jen hrnuly. S penězi bohužel přišly i rodinné problémy, které měly zásadní dopad na vztah se synem Pavlem.

“Peníze jsem od něj dostal, ale nemohl jsem mu je splatit, protože jsem se stal obětí podvodu,” hájí se syn Přemka Podlahy Pavel, který se odstěhoval do přírody a žije v polorozpadlém domku. Kutilských “vynálezů” tu má taky pár, ale jeho slavný otec by asi nad nimi obracel oči v sloup.

Slavný moderátor synovi původně půjčil 2 miliony. Stýkat se předstali údajně proto, že se Pavel odstěhoval z Prahy. Pak dostal Pavel možnost pronajmout si pizzerii, ale protože neměl žádnou hotovost, požádal znovu svého otce o pomoc, tentokrát o 150 tisíc. Přemek Podlaha se rozlítil a rozhodl se svého syna vydědit. Pak už to je jen smutný příběh. Pavlovi nakonec ani neřekli, že jeho otec umřel. O tátově smrti se dozvěděl až z médií. Podívejte se!

Iv

Mohlo by vás ještě zajímat:

Další videa najdete ZDE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také