Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Komik předstírá, že vyhrál Oscara. Podívejte se, jak ho lidé zbožňují!

skrivaa. Publikováno: 03.03.2015
Jak se asi cítí hollywoodské hvězdy, které vyhrály Oscara? Svůj večer slávy si chtěl užít i komik Mark David Christenson. Během oscarové noci si oblékl smoking, motýlek a s kameramanem a falešnou zlatou soškou vyrazil do ulic. Tomu, co se pak stalo, nemohl uvěřit ani sám oscarový „podvodník“!

reklama

Během krátké chvilky získal neuvěřitelné věci, ale pozor, všechny úplně zdarma! Lístky do kina, jídlo v restauraci, vstup na VIP party nebo třeba luxusní auto! Ženy ho milovaly (a podsouvaly mu svá telefonní čísla), děti se s ním fotily a policisté mu gratulovali. Všichni měli z jeho úspěchu neuvěřitelnou radost, kterou dávali Christensonovi patřičně najevo.

Pro komika prý byla tato bláznivá noc nejlepší v jeho životě. Vysvětlil, že tímto vtípkem chtěl lidem dodat naději, že i v jejich okolí je člověk, který má tak ohromný úspěch. Tak proč by ho jednou nemohli mít i oni?

reklama