návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Videa

VIDEO: Královská rezidence za miliony? Takhle bydlí Dara s Rytmusem!

Dara Rolins se konečně stěhuje s dcerou Laurou a přítelem Rytmusem do svého vysněného hnízdečka lásky! Provedla nás nejen svým královstvím, ale také prozradila všechny podrobnosti.
Vydáno: 21.03.2015

Zatím ještě v bytě kralují nevybalené krabice řemeslníci, kteří dodělávají poslední úpravy, ale už brzy bude mít slavná rodinka svoje soukromí. „Ten dům je opravdu velkorysý,“ říká Dara a dodává, že co se týká domu, nechal Patrik skoro všechno jen na ní. „Hlídal si jen dvě věci: vanu a garáž,“ prozrazuje Dara s tím, že vana je pro ně něco jako jejich druhý obývák. Rádi v ní spolu tráví čas a rádi si tu také povídají. A malá Laura v ní dokonce udělá i jedno malé tempo.

Dům má 380 metrů užitné plocha a zahradu, která má 1000 metrů. Sama to všechno ale Dara uklízet nebude. „Určitě budeme potřebovat pomocnici, která sem jednou týdně dojde,“ dodává zpěvačka.

Součástí domu nejsou jen klasické místnosti, které najdete v každém bytě, ale také malý kinosál s přilehlou kuchyňkou nebo posilovna. Podívejte se!

Iv

Mohlo by vás ještě zajímat:

Video VIP zprávy: Poznáte ji? Tak takhle vypadá nenamalovaná Dara Rolins

Dara Rolins přiznala ZÁVISLOST. Odpustí jí fanoušci?

Dara s Rytmusem si ze svých fanoušků nepěkně vystřelili

Dara a Rytmus si koledují: Udělali z fanoušků hlupáky! (TOP STAR video)

 

Další videa najdete ZDE.

Článek je zařazen v: dům , Dara Rolins , vana , byt

reklama