Videa

4. března 2015 20:50

Ivana Nádvorníková

VIDEO: Malátný prozřel: Druhé dítě mu srovnalo život!

Michal Malátný (45) z Chinaski rozhovory nedává, tentokrát ale udělal výjimku. Promluvil nejen o své druhorozené dceři Frýdě, ale také o komplikovaném těhotenství své ženy a jejím těžkém porodu.

„Je to zázrak a nádhera. Těhotenství mé ženy bylo komplikované a nedávali nám a dítěti moc velkou naději, takže o to větší teď máme radost,“ říká šťastný dvojnásobný otec.

Vzhledem k tomu, že Malátného manželka je výtvarnice, při vybírání jména pro druhého potomka se hledalo v uměleckých kruzích. Nakonec se rozhodli rodiče svou druhou dceru pojmenovat Frýda – podle malířky Fridy Kahlo. „Tohle jméno nám přijde silné, Kahlo byla velká bojovnice,“ říká Michal Malátný.

Dcera Kačenka sice chtěla svou budoucí sestřičku pojmenovat Elvíra, ale rodiče ji přehlasovali.

„Jsem starší otec, ale teď si to opravdu užívám. Jsem chodící reklama na rodičovství,“ směje se Michal Malátný. Personálu a doktorům, kteří se v těhotenství o jeho ženu starali, je nesmírně vděčný a také je hned po porodu pozval na koncert. „Hned jsme tam dceru zapili,“ prozrazuje.

Michal si nedovedl představit, jak se dvěma dětmi bude fungovat. Jako rocker měl zařízený život jinak, v uvozovkách – pohodlněji. „Volného času mám mnohem míň, ale naučil jsem se ho lépe využívat. A díky dětem jsem si taky srovnal hodnoty. Banální žabomyší války jsem přestal řešit.“

Podívejte se!

Iv

Mohlo by vás zajímat:

Další videa najdete ZDE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také