Videa

17. března 2015 10:50

Ivana Nádvorníková

VIDEO: Porodila Míša Ochotská druhého Agassiho?

Šťastný zamilovaný příběh Michaela Ochotské a tenisty Lukáše Rosola sledujeme téměř od jeho počátku. Seznámení, zásnuby, nový dům a teď také první potomek. V lednu se tomuto krásnému páru narodil syn André.

Mateřství si Míša užívá. „Lituju, že jsem nebyla těhotná už dřív. Mateřství je něco nepopsatelnýho, nádhernýho,“ říká Míša a dodává, že vlastně jde všechno podle plánu, protože si chtěla do třiceti užít cestování i vybudovat kariéru a obojí se jí povedlo..

Původně chtěla Míša rodit doma, ale nakonec porodila v nemocnici – a císařským řezem. Za všechno mohla vyhřezlá plotýnka.

„Prostě člověk míní a osud mění,“ dodává Míša a prozrazuje, že v první chvíli víc bolela vyhřezlá plotýnka, než začínající porodní kontrakce. O půlnoci se řítili noční Prahou do porodnice a v jednu ránu už byl André na světě. Tatínek ho dostal do náručí prakticky okamžitě, dřív než Míša. „Asi tím opravdu vzniklo nějaké napojení. Když ho totiž Lukáš vezme do náručí, okamžitě se zklidní a usne. Myslím, že mají k sobě silné pouto,“ dodává.

Iv

Mohlo by vás ještě zajímat:

Další videa najdete ZDE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také