Videa

11. března 2015 20:50

Ivana Nádvorníková

VIDEO: Příběh jako z Hollywoodu: Ze servírky je hvězda seriálu!

Příběh Jany Bernáškové je jako z hollywoodského trháku. Mladá dívka se chce stát herečkou, odejde do velkého města a čeká na svou šanci. Mezitím pracuje jako servírka nebo prodává v obchodě.

Happyendu se mladá herečka nakonec opravdu dočkala. Aktuálně můžete Janu Bernáškovou vídat na televizi Prima v seriálu Všechny moje lásky.

Hraje tu lékárnici Anežku, jedinou zaměstnankyni hlavní postavy Marie, kterou hraje Veronika Žilková. Jana Marii zrcadlí všechny její životní situace s hravostí a jak sama říká, někdy až přílišnou ostrostí. Jana Bernášková ale vypadá jako jemná éterická bytost. Dokáže být ostrá i v reálném životě?

"To jen zdání klame. Vůbec nechápu, jak se můj zevnějšek potkal s vnitřkem." Manžel Janě říká, že je "krnovská." Herečka totiž pochází z Krnova, z hor, kde fouká ostrý vítr. "A takhle jsem uvnitř ostrá i já. Jsem divoká a nášlapná, žádná hodná holka," prozrazuje na sebe herečka, která má s manželem syna Theodora.

Nejvíc ji nastartuje, když jí manžel (producent a scenárista seriálu Všechny moje lásky Rudolf Merkner) řekne, ať se uklidní. "V tu chvíli nastává výbuch," říká Jana a dodává, že v tomhle směru na sebe bude muset pořádně zapracovat.

Jak se Jana Bernášková vyrovnává s předsudky? S tím, že hraje v seriálu, který produkuje a napsal její muž? Má opravdu protekci? "Ze začátku jsem byla zaskočená a snažila jsem se lidem vysvětlit, že to tak není, protože mě v roli muselo schválit vedení, televize, režisér, že jsem musela projít konkurzem... Teď už to nedělám."

Jak se bude vyvíjet Janina role Anežky v seriálu Všechny moje lásky? Podívejte se na video, kde herečka prozradí o něco víc...

Iv

Nový díl uvidíte každou neděli ve 20.15 na FTV Prima.

Všechno o seriálu se dozvíte zde.

Mohlo by vás zajímat:

Další videa najdete ZDE.


Přečtěte si také