Videa

17. srpna 2015 12:04

Tereza Javorová

VIDEO: Žena neunesla špatný sestřih. Do kadeřnictví se vrátila a rozmlátila ho kladivem!

Zažil to každý. Špatně ostříhané vlasy dokážou zkazit náladu víc než pokuta za stěračem nebo vyprodané mléko v akci. Žena z jihovýchodní Asie svoji nespokojenost s novým sestřihem vyjádřila dost brutálně. Do kadeřnictví se vrátila s obřím kladivem a celé ho rozmlátila před zraky vyděšených kadeřnic!

Žena bez ostychu vstoupila do kadeřnicví a kladivem začala mládit do nábytku, zrcadel a odkládacích stolků. Vše se okamžitě roztříštilo na střepy. Zkáze zatím přihlížely oněmělé kadeřnice, které se rychle stáhly do ústraní.

Vyděšená starší klientka, která seděla před jedním zrcadlem, naštěstí stačila včas uhnout, než běsnící žena kladivem zasáhla i její stoleček.

Rozzuřenou ženu se snažila zastavit jedna odvážná kadeřnice, ale marně. Žena pokračovala v řádění dál. To se podařilo natočit na video. Bohužel ale není valné kvality a nelze dobře poznat, jaký účes má žena na hlavě, a zda se tedy na nebohé kadeřnice rozčílila právem. Podle její drsné pomsty jí ale na hlavě musely vytvořit něco odporného.

VIDEO:

Sdílejte článek

Přečtěte si také