Videa

25. února 2015 10:50

Ivana Nádvorníková

Zagorová a Margita: Zkažená dovolená a voyerismus na Evitě!

Zpěvačka Hana Zagorová a Štefan Margita měli trávit tento týden na dovolené v New Yorku. Stačil jeden telefonát a namísto sbírání zážitků sedí doma.

Na návštěvu Ameriky se oba těšili už od Vánoc. „Ráno, když už jsme měli všechno sbalené a připravené nám volali, že letecká společnost neletí, že je špatné počasí a let do New Yorku je zrušený,“ říká Štefan Margita a dodává, že tomu asi tak chtěl osud, aby nikam neletěli.

Měli toho sice v New Yorku v plánu hodně. „Měli jsme lístky na představení, dohodnuté návštěvy, Štefan schůzku v Metropolitní opeře...,“ smutní Hana Zagorová.

A tak si manželé udělali – jako náplast na zrušený výlet – radost v podobně návštěvy představení muzikálu Evita. Tam pak ohromeně zírali na létající Moniku Absolonovou, které bylo pod kostýmem vidět snad úplně všechno!

Ano, mám na sobě takové... takové béžové prádlo... body... kombiné...“ lezlo přiznání zpěvačky Absolonové jako z chlupaté deky. „Ono je ale krátké a vylejzá, takhle málokdo v tomhle divadle neviděl moje pozadí,“ směje se nakonec. Tak měl Štefan s Hankou místo exotického New Yorku aspoň opravdový zážitek z Prahy...

Iv

Mohlo by vás zajímat:

Další videa najdete ZDE.

Sdílejte článek