Videa

25. září 2013 06:50

Dagmar Dandová

Závodiště pro chrty plné dětí celebrit

V Praze proběhlo slavnostní otevření nového dostihového závodiště pro chrty a sportoviště pro celé rodiny. První, kdo si ho vyzkoušel, byly celebrity se svými ratolestmi.

Akci moderoval Vlasta Korec, který na otevření sportoviště přivítal spousty dalších VIP, např. Evu Decastelo, Gabrielu Gunčíkovou, Míru Hejdu, Markétu Hrubešovou, Evu Hruškovou, Zoru Kepkovou, Báru Kodetovou, Anetu Krejčíkovou, Vendulku Křížovou, Petera Nagye, Agátu Prachařovou, Jana Přeučila, Emmu Smetanu, Patrícii Solaříkovou a Pavla Šporcla.

„Tady se dá v klidu jezdit a nikdo nás neohrožuje jako na cyklostezce podél Vltavy a bezpečnost pro mé dítě je to, co si zde nejvíce cením,“ pochvalovala si bruslařskou dráhu Markéta Hrubešová, která na akci dorazila s dcerou Christel.

Své tři dcery vzala i herečka Bára Kodetová. Violeta, Sofie a Lily se hned skamarádily s Christel a Madlenkou a užily si spoustu legrace. Holky mezi sebou závodily na dětských šlapacích autíčkách i na kolečkových bruslích.

„Moc jsem se pobavila a celkově to byl skvělý večer. Je tu spoustu aktivit, které zabaví dospělé i děti, takže sem určitě budeme chodit. Navíc Sofinka miluje pejsky a od mazlení s chrty jsem ji nemohla odtrhnout. Já hrozně ráda trávím čas sportem a v přírodě, Pavel zase miluje dobré jídlo, takže si tady každý přijdeme na své,“ dodala přítelkyně Pavla Šporcla Bára Kodetová.

„Ty elektromotokáry jsou naprosto super! Jezdila bych tu třeba do rána,“ smála se nadšeně krásná zpěvačka Gabriela Gunčíková.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také