Virály

8. srpna 2023 12:10

Josef Šťastna

Pronásledovali je vrazi v kuklách, muži pak uhořeli. Influencerka jde do vězení za vraždu

TikTokerka a influencerka Mahek Bukharii (24) jde do vězení, protože si objednala vraždu přítele své matky. Bukhari zabijáky najala, protože prý chtěla mamince pomoci vyřešit velký problém.

Influencerka Mahek Bukharii (24) byla v anglickém městě Leicesteru uznána vinnou z toho, že si najala dva zabijáky na vraždu jednadvacetiletého Saqiba Hussaina, který měl milenecký poměr s její matkou Ansreen. Na případ upozornila řada britských novinářů, kauze se věnuje také The Independent.

Žena, která se na internetu proslavila výstupy v oblasti módy, chtěla prý jen pomoci své matce. Saqib totiž dostal kopačky a chtěl se šestačtyřicetileté Ansreen pomstít, vyhrožoval, že zveřejní její nahé fotky. Mahek se nabídla, že své mamince pomůže a problém se zhrzeným chlapem vyřeší.

„Brzy ho nechám přepadnout kluky. Ani nebude vědět, co je právě za den,“ stálo v komunikaci, která se dostala do ruky vyšetřovatelům.

Ve voze uhořeli dva muži

Mahek Bukharii najala dva kamarády a vysvětlila jim, co potřebuje. Ti nasadili kukly a snažili se vytlačit ze silnice vůz, který Saqib řídil. Na místě spolujezdce s ním seděl i jeho kamarád.

„Pronásledují mě chlapi, mají na sobě kukly, snaží se mě vytlačit ze silnice,“ křičel Saqib do telefonu s tím, že maskovaní muži narážejí do zadní části auta. Byla to poslední slova, která pronesl.

Pronásledovaný muž souboj na silnici totiž nakonec nezvládl. Auto narazilo do stromu a rozlomilo se na dvě části. Saqib i jeho kamarád uhořeli v troskách vozu. Spolu s vrahy byla odsouzená také zadavatelka hrůzného činu.

O syna přišel také herec Ivan Vyskočil. Myslí si, že jeho potomka zavraždili:

Sdílejte článek
Štítky nehoda Velká Británie vražda soud TikTok influencerka Mahek Bukharii

Přečtěte si také