Sex a vztahy

12. srpna 2020 17:35

sarka.turcekova@gmail.com

ODHALENO: 5 věcí, které muži úzkostlivě tají před ženami! Co fakt nechtějí, abyste věděla?

Tyhle věci raději muži ženám neříkají.

1. Nemají si zrovna s kým popovídat. Nemají komu se svěřit se svými nejniternějšími problémy. S kamarády muži probírají většinou spíš témata jako je politika, dovolená nebo třeba sport. Ale když přijde na osobnější témata, mohou je sdílet přinejlepším s partnerkou. Nechtějí však, aby to ženy o něm tušily.

2. Tajně myslí na bývalku. Jasně, kdo by tohle taky přiznal. Jenomže to na něm nějak tak poznáte, že ho něco tajně trápí a on to nechce říct nahlas, aby vám neublížil. Nechce prostě přiznat, že je ještě zaseknutý ve svém minulém vztahu a není schopný pohnout se dál. Takže to ve finále vypadá tak, že se třeba najednou komunikace přeruší a vy nevíte, co to znamená, dokud neuvidíte zas jejich společnou fotku na Facebooku.

3. Kouká na romantické filmy a seriály. Tohle taky nikdo nechce přiznat. Chlapi si přijdou někdy trapně, když přiznají, že se jim líbí totéž, co ženám.

4. Nevědí, co přesně udělat během sexu. Někdy se stane, že by se chtěl muž cítit jako pořádný samec, ale to se mu ne vždy povede. Někteří prostě jen koukají moc na porno a sami nevědí, jak by měli ženu uspokojit. Mohou mít třeba taky problém s erekcí, což už tuplem neřeknou.

5. Nepřiznají, že chtějí být chváleni a sami nedostávají komplimenty. Proto by je taky ženy měly hodně chválit! Prostě na rozdíl do žen nedostávají těch pochval tolik, a proto jsou na nich daleko víc závislí. Mohou se dokonce i trápit, pokud se jim nedostává slov uznání.

Sdílejte článek
Štítky Ženy muži které věci muži tají

Přečtěte si také