Sex a vztahy

21. listopadu 2022 15:28

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Kde potkat ideálního partnera mimo seznamku? Překvapí vás, kde čeká ten pravý

Na jakých místech hledat toho pravého partnera či partnerku pro život?

Ne každé seznamování musí proběhnout on-line, jakkoli je to v posledních letech normální a běžné. Odborníci jsou naopak toho názoru, že ty opravdu silné vztahy a pravá spojení přichází na skutečných místech během setkání naživo. Možná ale nevíte, kam se vlastně pro takové osudové střety vydat, a právě pro vás tu máme následující tipy.

Fitness centra

Je to sice otřepané, ale ve fitku většinou narazíte na lidi se stejnou životní filozofií i hodnotami, navíc se můžete nejdřív pár týdnů nenápadně obhlížet, než dojde na představení, a mezitím zhodnotit i péči, s jakou potenciální protějšek pracuje na svém těle a zdraví.

Dobrovolnické skupiny

Chodíte pomáhat do útulku venčit pejsky? Nic nesblíží lidi tolik, jako láska ke zvířatům, i kdybyste ale pomáhali jinde, na takových místech většinou potkáte nesobecké lidi, kteří mají v životě tolik, že se rozhodli to dávat i ostatním. Existuje vůbec lepší partner pro život?

Fronty a zastávky

Stojíte ve frontě na novou videohru? Zasekli jste se při čekání, než lidé vystoupí z vlaku? Nebo jen čekáte na zastávce a vedle vás je někdo, kdo vám přijde sympatický a čte si třeba zajímavou knihu? Podobné střety nejsou moc časté, jakmile ale aspoň trochu pocítíte chuť se seznámit, většinou budete litovat víc toho, že se příležitosti nechopíte než naopak.

Kurzy a semináře

Společná hobby jsou skvělým způsobem, jak se seznámit a rovnou najít něco, co oba máte rádi. Navíc se většina seminářů a kurzů prakticky bez komunikace s ostatními ani neobejde, takže seznámení není až tak složité a ještě se můžete po skončení společně stavit na drink.

Sdílejte článek

Přečtěte si také