reklama

reklama

lechtání

ODHALENO: Sexuální vzrušení lechtáním jako předehra! Proč byste to měli určitě zkusit?

sis. Publikováno: 11.08.2020
Lechtání je skvělou možností předehry nebo jen relaxace. Zvládnete to ale vydržet? Dáme vám několik tipů, jak to provést správně!

reklama

Mezi hodně jemné sexuální radovánky

Mia Khalifa prodává své brýle 1

FOTO: Pornohvězda Mia Khalifa prodává slavné brýle. Výtěžek chce věnovat na tuhle dojemnou věc!

může patřit i lechtání se. Jde o na pohled sice nevinnou, ale příjemnou praktiku. Začít můžete třeba s konečky prstů, či s lechtacím pírkem. Jemně prsty přejíždějte po těle partnera a zkoumejte, kde je lechtivý nejvíce. Málokdo ví, že pomalým, ale soustavným lechtáním můžete svého partnera přivést až k vrcholu. Stačí vyvinout rytmickou formu doteku. Je to něco nového, ale proč to nezkusit?

Podle odborníků právě lechtání přispívá k dobré náladě a pohodě, avšak nejen smíchem. Tím, že se stimulují různé citlivé části na těle, má to za následek mravenčení, které vyvolává nejen radost, ale také právě sexuální vzrušení. Zkuste lechtání kombinovat s líbáním, či jemným laskáním různých částí těla. Vyhněte se tomu, aby partner propadnul hysterickému smíchu, to už pak nemá s erotickým drážděním mnoho společného. Je třeba postupovat jemněji. Partner by měl ideálně jen slabě vzdychat nebo se trochu smát, ale ne silně. Začínat s lechráním byste měli až v momentě, kdy je už protějšek vzrušený. 

 

Tajný sexuální trik. 1

ODHALENO: Při téhle žhavé sexuální pozici se tolik nezapotíte! Vyzkoušíte ji?