ODHALENO: Tyhle drsné požadavky mají muži na vysněnou ženu. Co všechno by měla splňovat?

Líčení, česání, oblékání… ženy udělají všechno pro to, aby se zalíbily mužům. A možná je to všechno zbytečné. Prozradíme vám, co je důležité pro muže.

Plná velká ňadra. První věc, která muže nejvíc zajímá, je postava a to, jestli je žena štíhlá. Hledají u žen ale taky hlavně prsa – a to bez ohledu na velikost. Hodně je vzrušují, líbí se jim bradavky, zkrátka vždy se na ně rádi podívají. Podvědomě je vnímají jako ideální nástroj pro kojení budoucích potomků.

Velký zadek. I když se vám může zdát, že módní trendy požadují zadky malé, tak muže rozhodně přitahuje klidně i větší. Jde o příjemné obliny, které se jim zkrátka líbí. Čím víc se ženské tělo liší od mužského, tím víc se jim líbí, představují si za tím super sex.

Poměr pasu a boků. Širší boky,vosí pas a bujná ňadra. Ano, tohle stále platí, poměr pasu a boků by měl být asi 70 až 80 procent. To je pro muže něco jako podvědomý důkaz plodnosti, ženám s širšími boky se totiž lépe rodí. V minulosti používaly ženy korzety, aby dosáhly kýženého efektu.

Dlouhé nohy. Mini sukně, lodičky a k tomu dlouhé nohy. To je věc, která muže nejvíc vzrušuje a přijde jim sexy. Muži mají rádi nohy pěkně tvarované, žádná párátka. Nevadí jim ani silnější, platí tady, že nohy by měly být odlišné od těch mužských.

Ploché bříško. Nejvíc frčí ploché břicho, je to znamení, že žena není těhotná. I když je v některých zemích populární i bříško trošku vyklenuté, u nás tomu tak není. Ideální je tedy mít ploché břicho a nosit jej odhalené.

Dětská tvářička. Zatímco tělo je preferováno co nejvíc ženské, tvář je „ideální“ dívčí nebo až dětská, s co nejvíce vystouplými lícními kostmi. Dá se říct, že ideálem je drobná spodní část, velké oči, malý nos. To v mužích probouzí ochranitelské pudy. Ne každé však takový obličej příroda nadělí.

Dlouhé vlasy. Jakkoliv jsou krátké vlasy hitem posledních let, mužům se líbí dlouhé vlasy, ideálně pak ještě světlé. Jsou pro ně známkou mládí a ženskosti.

Držení těla. Důležité je také držení těla, to může ovlivnit každá žena. Vyniknou tak prsa, prodlouží se šíje a mírné prohnutí bederní páteře zvýrazňuje hýždě.

Sdílejte článek
Štítky Ženy muži vztahy dokonalá žena ideální

Přečtěte si také