návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

V jaké poloze spíte se svým partnerem? Podle spací pozice poznáte, jak je na tom váš vztah

Spíte společně v objetí, nebo zády od sebe? Jaký vztah je v těchto spacích polohách stabilnější?
Vydáno: 05.08.2019
V jaké pozici usínáte s partnerem?
Autor: istock.com V jaké pozici usínáte s partnerem?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Možná si to ani neuvědomujete, ale poloha, ve které s partnerem spíte, ledacos odhalí. Dokonce se z ní dá usoudit, kdo je ve vztahu více dominantní, jestli jste romantici a zda vztah funguje nebo vás má něco znepokojovat. Takže si i vy dávejte od teďka pozor, v jaké poloze nejvíce trávíte noc.

Lžičky – Jedna z nejčastějších poloh, ve které oba partneři leží na stejném boku, těsně u sebe a celý tělem se tak dotýkají. Tato poloha ukazuje, že pár si chce být co nejblíž i během spánku a ukazovat si tak vzájemně lásku. Dominantní je ten partner, který je vzadu.

Tváří v tvář –  Tato poloha není příliš pohodlná ani praktická. Pokud takto usnete, pravděpodobně do sebe budete s partnerem lehce kopat a navíc si celou noc budete dýchat do obličeje, což hlavně ráno moc příjemné není. Takto většinou usínají pouze páry na začátku vztahu, kdy jeden usne a druhý si lehne tak, aby se s přiblblým úsměvem na tváři mohl koukat na svůj spící protějšek. Prostě čerstvá zamilovanost.

Na jeho rameni/schoulená u něj Tady je jasná dominance muže, u kterého žena hledá bezpečí a v jeho náručí se jí dobře usíná. Jestliže spíte takto, o svůj vztah se nemusíte bát, protože tohle je poloha pouze pro zamilované.

Přitisknutí zády k sobě V této poloze spí většinou páry, které chtějí mít svůj prostor a svoje pohodlí, ale zároveň potřebují vědět, že ten druhý vedle něho stále je a chce se ho dotýkat. Pokud už jste spolu nějaký ten pátek a do této polohy jste časem dospěli, znamená to, že jste trošku zpohodlněli. Hlavně pozor, aby to nezůstalo jen u spánku!

Každý na své straně postele – Pokud takto spíte od začátku vztahu, znamená to, že potřebujete svůj prostor a dáváte tak zároveň najevo oboustrannou dominanci. Pokud jste na začátku vztahu spali u sebe a postupně se vzdalujete, je více než jasné, že ve vašem vztahu není něco v pořádku.

Polohy podle znamení horoskopu 1

ODHALENO: Jaké polohy mají nejraději jednotlivá znamení zvěrokruhu? Lvi to milují zezadu, Panny zase…

Miluje vás nebo jen využívá

ODHALENO: Holky, tohle je 6 znamení, podle kterých poznáte, jestli vás miluje nebo jen využívá

Článek je zařazen v: poloha spánku , spánek , s partnerem , vztah