Sex a vztahy

10. listopadu 2017 16:30

redakce Prima Lajk

10 chyb, které dělá každý chlap při masturbaci. Kolik jich děláte vy?

Myslíte si, že při masturbaci nemůžete chybovat? Tak to jste na velkém omylu!

Každý z nás si někdy rád udělá chvilku pro sebe a věnuje se staré dobré masturbaci. Jenže pozor, i při těchto osobních hrátkách můžete dělat řadu chyb, jež vás mohou přijít pěkně draho. Masturbaci si správně neužijete a může to mít také velký dopad na váš sexuální život. A řadu z těchto chyb nejspíše děláte i vy. Některé z nich totiž dělá opravdu každý!

1. Nedělejte to na veřejnosti – Ano, i takoví jedinci se mezi námi najdou. I když je řada logických důvodů, proč to nedělat. Nejenže je to dosti nechutné a vystrašíte tím celé okolí, ale navíc si to kvůli nervozitě ani pořádně neužijete. Tedy pokud nejde o vaši skrytou úchylku.

2. Nedělejte to “nasucho“ – Možná je to pro některé z vás překvapující, ale při masturbaci byste vždy měli používat lubrikant či jiné vlhké přípravky. V opačném případě totiž může dojít k podráždění kůže.

3. Dostatečně si to neužíváte – Až příliš myslíte na to, jak co nejdříve dosáhnout orgasmu, a úplně zapomínáte si onen moment užít.

4. Nespěchejte – Řada mužů se snaží dosáhnout orgasmu co nejrychleji. To ovšem může velmi ovlivnit vaši sexuální výkonnost. V sexu to totiž může mít za následek předčasnou ejakulaci. Nebojte se proto při svých hrátkách zpomalit.

5. Pozor na rutinu – Stejně jako v sexu, ani zde se nevyplatí spoléhat pořád na stejnou techniku. Používejte občas ke svému potěšení i druhou ruku nebo změňte rychlost, jakou si to děláte.

6. Nedělejte to příliš často – Jedna z hlavních chyb mnoha mužů. Když si to děláte příliš často, tak hrozí, že očekávaný orgasmus často ani nedorazí nebo si na něj alespoň pěkně dlouho počkáte.

7. Koukáte se pořád na porno – Masturbace a sledování porna jsou sice fajn, nemusíte ale u toho trávit celý den a pouštět si filmy pro dospělé místo Večerníčku. Můžete pak chtít na své partnerce vyžadovat i věci, které jí budou velmi proti srsti.

8. Nemačkejte ho příliš tvrdě – Buďte ke svému nádobíčku šetrní a netlačte moc ehm... na pilu. Možná to tak nevypadá, ale zlomit si penis opravdu není příliš těžké.

9. Nepoužívejte sexuální hračky – Ty k masturbaci opravdu nepoužívejte. Přenechte je radši ženám.

10. Žádné focení – Ne, ženy opravdu nemají rády, když jim posíláte fotky či videa svého penisu. Může to velmi poškodit vaši reputaci.

Sdílejte článek
Štítky Sex chyby masturbace odhaleno

Přečtěte si také