10 důvodů, proč muži podvádějí své přítelkyně

Nevěra je velice bolestivá záležitost a bohužel je v partnerských vztazích dnešní doby čím dál tím častějším jevem. Netýká se samozřejmě pouze mužů, ale procento je tu o něco vyšší. Pokud jste někdy přemýšlela nad tím, proč mají chlapi tendence podvádět, následující seznam se vám na tuto otázku pokusí odpovědět.

  1. Nepochopení

Pokud žena svého muže nedokáže podpořit a dát mu pocit bezpečí, pravděpodobně je to jeden z důvodů, proč začne hledat jinde.

  1. Zaneprázdněnost

Jestliže jste neustále v pohybu, máte moc práce a koníčků a na vašeho partnera vám zbývá pouze omezené množství času, dejte si pozor, aby nezačal vyhledávat pozornost u někoho jiného.

  1. Vyhasnutí sexuální vášně

Nikdy byste se neměli začít v posteli nudit. Zkoušejte nové věci a buďte kreativní!

  1. Nespokojenost

Pokud svému muži budete neustále předesílat, jak je neschopný a špatný, děláte velkou chybu. Vztah není jednoduchý a nebude vždycky růžový, oba dva jste trochu odlišní lidé s jinými názory, proto byste jeden druhého neměli přestat respektovat.

  1. Lži

K tomu snad ani nic psát nemusíme. Pokud lžete ve vztahu a nejste k partnerovi upřímní, nemůžete čekat to samé od něj. Ničíte si tím svou vlastní budoucnost.

  1. Nesoběstačnost

Pokud jste ten typ ženy, co je na partnerovi závislá, a to jak finančně i emočně, nevěští to nic dobrého. Buďte silná a nezávislá, tvořte a budujte ať na sebe můžete být pyšná nejenom vy, ale i váš partner.

  1. Přehnaná kontrola

Kontrola úzce souvisí s důvěrou a pokud si vzájemně nedůvěřujete, můžete to jít rovnou zabalit. Jednoduše zapomeňte na to, že svého partnera budete kontrolovat každou minutu. Dejte mu prostor a dejte ho i sobě. Dýchejte.

  1. (Ne)citlivost

Pokud vám chybí empatie a nejste příliš citlivá, měla byste na této stránce trochu zapracovat. Právě tohle jsou zbraně, které dělají ženu dokonale ženskou a laskavou.

  1. Domácnost

Jako správná žena byste se měla postarat o teplo domácího krbu. Udělejte z vašeho domova hřejivé místo, kam se bude vždycky rád vracet.

  1. Špatná rozhodnutí

Muži vedle sebe chtějí silnou ženu, která je čas od času schopná rozhodnout za ně za oba. Nenechávejte veškerou zodpovědnost a břemena na jejich ramenou.

Sdílejte článek
Štítky hobby nevěra Ženy muži vztahy podvádění láska

Přečtěte si také