12 důvodů, proč jsou ženy při sexu hlasitější než muži

Užíváte si ženské sténání v posteli? A víte, co všechno může znamenat?

Možná za to můžou pornofilmy nebo vlastní zkušenosti, každopádně jste si ale už určitě všimli, že ženy jsou při sexu mnohem hlasitější než muži. Zdá se, že jako lidé inklinujeme k využívání zvuků pro vyjádření emocí - znáte to, kňouráte, když vás bolí břicho nebo ze sebe vydáte zvuk podobný "brrr", když vám je zima. Mělo by proto být logické, že něco tak intenzivního jako orgasmus by mělo být přirozeně provázeno sténáním a křičením. Samozřejmě se to liší případ od případu, některé ženy taky nemusí vydávat zvuky vůbec. A proč tedy ženy hlasitě vzdychají a sténají? Bylo to tak vždycky? Máme pro vás odpovědi nejen na tyto otázky, protože nové poznatky k tomuto tématu jistě nikdy nikomu neublíží.

1. Vysílání zprávy

Pokud žena hlasitě sténá, muž ví, že dělá věci správně. Pokud jakýmkoliv způsobem změní úhel nebo udělá špatný pohyb a žena přestane vzdychat, měl by muž poznat, že si to partnerka neužívá. V podstatě nepotřebujete mluvit, stačí, když muž reaguje na zvuky, které žena vydává.

2. Je to věda

Sténání je automatickým projevem rozkoše. Někdy jde dokonce o nedobrovolnou reakci během sexuálních hrátek.

3. Urychlení sexu

Ženy říkají, že občas více sténají, aby sex dříve skončil, tedy aby partner rychleji vyvrcholil. To je vcelku pochopitelné. Někdy prostě máte spoustu dalších věcí na práci a ten sex trvá tak dlouho!

4. Sténání během celého sexu

Sténání a křičení nemusí nutně znamenat, že se žena blíží k orgasmu. Některé její části těla mohou být extra citlivé, a tak při jejich stimulaci žena může být stejně hlasitá jako při orgasmu.

5. Zvyšování ega muže

Mnoho žen tvrdí, že sténají, aby zvýšili partnerovo sebevědomí - umění muže je podle této logiky přímo úměrné hlasitosti ženy.

6. Žádost o tvrdší sex

Ženské sténání muže vzrušuje víc a víc, takže automaticky rychleji a tvrději přiráží. A ženy těsně před vyvrcholením přesně tohle vyžadují.

7. Předstírání orgasmu

Někdy že předstírají orgasmus prostě jen proto, aby ze sebe muž měl dobrý pocit. Pokud totiž žena nedosáhne orgasmu, muž je někdy frustrovaný z toho, že odvedl tolik práce a k ničemu. To je ale velký omyl. To, že žena neměla orgasmus, neznamená, že si sex neužívala.

8. Sténání pro muže

Zvuky během sexu jsou pro muže dobrým znamením, protože ví, že dělají věci správně a dopřávají ženě rozkoš. Využití všech smyslů v posteli posouvá zážitek ze sexu ještě o stupeň dále.

9. Vyčištění hlavy

Lidem se občas honí v hlavě milion myšlenek, když má dojít na sex. Sténání ale pomůže oběma vyčistit hlavu a soustředit se čistě na užívání si aktu.

10. Muž ženu nudí

Ženy vydávají různé hlasité zvuky, když se nudí, jsou unavené nebo se necítí pohodlně, takže chtějí, aby muž skončil co nejrychleji.

11. Ticho

Tichý sex je divný. Posloucháte pak jen skřípání postele nebo šustivé zvuky, které svými pohyby vydáváte. A to vzrušení rozhodně nepodporuje.

12. Prostě chce

Ženy často vzdychají přirozeně. Protože se jim to líbí a cítí se dobře.

Sdílejte článek
Štítky Sex Ženy sténání

Přečtěte si také