Sex a vztahy

1. července 2019 14:50

redakce Prima Lajk

24letá žena si vzala 79letého dědečka a teď plánují děti. Přijde vám tohle ještě v pořádku?

Jak se říká, láska si nevybírá, na druhou stranu když už si vezme mladá žena vybere jako otce svých dětí muže, který by mohl být její děda, asi už je něco špatně.

Na věku nezáleží, to je zlaté pravidlo lásky. Jenže o lásce se říká i to, že je slepá a nevyplatí se v její moci rozhodovat. Své o tom ví 24letá Alexis Tadlock, která potkala současného 79letého muže Charlese Tadlocka, ještě když byl se svojí bývalou manželkou v kostele. Seznámili se už v roce 2015. Spřátelili se, avšak manželka muže zemřela kvůli nemoci o dva roky později. Alexis se prý přátelila i s jeho ženou a byla smutná, když zemřela. Cítila tehdy velký soucit se svým ovdovělým kamarádem, a proto společně strávili víc času.

A jednou se to prostě stalo. Z jejich přátelství to přerostlo v něco víc, takže teď jsou párem. Minulý rok ji Charles požádal o ruku, což nadšeně uvítala a o dva měsíce později se vzali. Jejich láska prý rostla a rostla, a i když je rozdělovalo 55 let, oba se do sebe zamilovali. Díky věkovému rozdílu si lidé často myslí, že jde o vnučku a dědečka, to jim ale nepřekáží. Dokonce plánují mít dítě, Alexis věří, že alespoň tak si udrží jeho část jako součást sebe navěky. Lidé si myslí, že je Charles na to, být otcem, už moc starý.

Podle ženy ale prošli všemi možnými testy a ve skutečnosti je ona, která musí řešit problémy s fertilitou. „Chceme mít dítě. Někteří říkají, že jsem sobecká, když budu dítě vychovávat bez otce, ale kdyby umřel, už bych od něj nic neměla. Potřebuju se starat o naše společné dítě po zbytek života,“ řekla Alexis.

Sdílejte článek
Štítky vztahy věkový rozdíl láska

Přečtěte si také