4 sexuální polohy, které ženy nesnáší. Tohle je podle nich žhavé leda v pornu

Ačkoli řada věcí vypadá v porno-snímcích lákavě, realita může být trochu jinde. Je řada poloh, které ženám nevyhovují. Které to jsou?

69Na první pohled vypadá 69 tak lákavě. Orální sex přece každý milujeme. Tak proč si ho neudělat vzájemně. Realita je ale jiná. Většinou to je nepohodlné. A to ať už je žena na vás nebo pod vámi. Buďto ji dusíte penisem a nebo si jednoduše nemůže užít slast, kterou jí právě děláte.

Sprcha Sex ve sprše je hot nejen v pornu, ale zejména v erotických filmech. Ovšem ty, které ho už zažily, nežadoní partnera, aby to zopakovali. Proč? Prvním faktorem je to, že voda je takovým antimazivem. Nehledě na to, že pokud vás partner neunese, musí vás brát zezadu… A pokud máte metr a půl a váš partner dva metry, je to spíše komické, než rajcovní.

V náručí Pozice, kdy si ženu posadíte na svůj penis a její nohy držíte okolo svého pasu, zatímco stojíte… Tak tahle poloha bývá pro řadu žen stresujících. Většinou musí myslet na to, jak moc se pronesou a zda vám náhodou neutrhnou penis při skákání vzhůru.

Na koníčka, ale zády Myslíte si, že poloha, kdy si na vás partnerka nasedne zády, je pro ni rajcovní? Omyl! Penis totiž, pokud jej nemáte náhodou zahnutý dolů, tlačí směrem k análu, namísto toho, aby směřoval ke G-bodu. A pokud chcete, aby vaše partnerka ze sexu něco měla, vždy budete hledat polohu, při které jí váš penis tlačí na G-bod.

Podívejte se na zamilované páry z Instagramu:

Sdílejte článek
Štítky Sex

Přečtěte si také