5 chlapů, které potřebuje znát každá žena. K čemu je vám záporák, nebo sukničkář?

Aby každá žena objevila toho pravého, s kterým jí to bude klapat co nejdelší čas, anebo třeba celý život, potřebuje napřed mít kolem sebe těchto pět typů mužů. Skrze každého pochopí jednu věc.

1) Nejlepší kamarád. Každá potřebuje nejlepšího kamaráda, kterému může říct všechno. Zeptat se ho na jeho mužský názor, svěřit se, aniž by ji soudil. Nechce ji do postele, může s ním probírat vztahy a nemusí se stydět. Jak pomůže? Naučí otevřené komunikaci.

2) Záporák. To je typ muže, na kterého vždy letěli hezké holky, sexy rebel. Převažují u něj ale většinou špatné vlastnosti nad těmi dobrými. Jde mu především o něj, je egoista. Je však dobré ho aspoň jednou v životě poznat. Jak pomůže? Uvědomit si, že lidi nejdou jen tak změnit.

3) Bývalý. Každá by měla mít aspoň jednoho bývalého, i když je to smutné. První láska většinou nevydrží. Jak pomůže? Partneři přicházejí a odcházejí, tato zkušenou ženu utuží a posílí. Vytváří z ní silnou osobnost.

4) Milenec. Někdy je hledání nového dokonalého vztahu dost vyčerpávající. Stane se tak někdy, že má žena své potřeby, přesto ale nechce jít do vztahu. Tak přichází do hry milenec. Přijde, pomilují se spolu, odejde. Proč pomůže? Tahle zkušenost obohatí každou. Pomůže odlišit, kdy je to jenom o sexu a kdy jde o něco víc.

5) Ten pravý. Ať už je to dlouhodobý přítel nebo nakonec budoucí ženich. Poznáš, že tenhle je ten pravý. Je to většinou otec jejích dětí, ten, který prostoupí do celého života ženy. Mají společné plány a společný život. Proč pomůže? Vytvoří domácí bezpečné prostředí, místo, kam se žena ráda vrací. Po jeho boku se naučí překonávat neshody a konflikty.

Sdílejte článek
Štítky Sex Ženy muži vztahy

Přečtěte si také