5 důvodů, proč od vás chce holka naplácat

Myslíte si, že nechce, abyste ji pořádně poplácali? Stačí se zeptat a možná se budete divit.

Pořádné poplácání po zadečku, známé také jako spanking, totiž nemusí být pouze sexuální praktikou využívanou při sado maso hrátkách, ale můžete si jimi malinko osvěžit i běžné postelové hrátky. A stačí se přitom jen pořádně zeptat. Také vaše drahá polovička totiž může mít o pořádný výprask zájem. Samozřejmě záleží, jakou formu spankingu zvolíte. S plácáním rukou asi přece jen uspějete více než při nějaké tvrdší variantě s odpovídajícím náčiním. My vám ale nyní nabídneme pět důvodů, díky kterým by vám holka mohla na nějaké to plácnutí ihned kývnout!

1. Ukážete jí svou sílu – Každá holka má ráda, když její chlap není v posteli jen nudným panákem plnící úkoly a občas nečekaně ukáže svou sílu a iniciativu. A poplácání ve stylu zlobivé školačky může být jedním z řešení. Nebojte se tedy v posteli převzít velení, ona se vám velmi ráda podvolí. Jen dávejte bacha, abyste nezašli až příliš daleko.

2. Okořenění sexuální života – Téměř každý sexuální vztah se časem propadne do menší rutiny a vy hledáte způsob, jak vaše postelové hrátky co nejlépe osvěžit. A právě spanking může být jednou z příjemných variant. Nejenže tím svou polovičku totálně překvapíte, ale navíc ji tím můžete daleko více uspokojit.

3. Zvýší to vaší intimitu – Ano, sex už je sám o sobě velmi intimní záležitostí. Sdílení nových sexuálních zážitků a hrátek vás ovšem může sblížit ještě daleko více.

4. Je to nádherný pocit – Jo, i ženě může udělat pořádné poplácání zatraceně dobře. Studie dokázaly, že tělo reaguje na spanking velmi pozitivně. Nejenže pořádný výprask může zvýšit její sexuální uspokojení, ale navíc může vést i k daleko lepšímu orgasmu.

5. Je to prostě zábava – A někdy stačí prostě jenom tohle.

Sdílejte článek

Přečtěte si také