5 důvodů, proč s vámi nechce sex a 5 rad, jak ho k němu přimět

Trápí vás, že nemáte s partnerem dostatek sexu? Tady jsou výmluvy a tady rady, jak se s nimi vypořádat a užít si.

Chce odpočinek po dlouhém dni v práci?!

Pokud je váš partner unavený a nemá chuť na nějaké náročné aktivity, nenuťte ho do nich. Dejte mu trochu prostoru. Poté mu navrhněte nějakou klidnou aktivitu, jako je společné sledování nového seriálu, čtení knihy v posteli, pití vína… Prohloubí to mezi vámi intimitu.

Chce raději hrát videohry nebo sledovat sportovní přenosy?

Promluvte si s ním o tom, že vás trápí, kolik času tráví u televize nad hrami nebo pořady namísto toho, aby jej trávil s vámi. Partnerství netvoří jen víkendy a noci, kdy vedle sebe pouze přespíte.

Máte své dny?

To, že máte své dny, neznamená, že byste ho musela připravit o sex. V průběhu menstruace vám zase stoupají hormony a s nimi i chuť na sex. Přesvědčte ho, že sex ve sprše bude to pravé ořechové. Uvidíte, jak si to oba užijete!

Přeje si, aby s vámi byl sex více spontánní?!

Řada mužů si přeje divočinu. Po nějakém čase je stereotyp začne nudit, a tak raději sex oželí. A tak experimentujte. Vezměte si sexy prádlo a udělejte mu v obýváku striptýz… Nebo se na něj vrhněte rovnou v kuchyni!

Úzkost z výkonu?!

Váš partner s vámi nemusí chtít sex jen proto, že má strach, že vás opět zklame. Pokud měl předtím problémy s erekcí nebo předčasnou ejakulací, není divu, že má obavy, že to stane zas. Řekněte mu, ať se netrápí, že vám stačí orální nebo ruční stimulace.

Sdílejte článek
Štítky Sex

Přečtěte si také