5 mýtů o ženském orgasmu

O ženském orgasmu se toho napovídá opravdu hodně... Co je ale pravda a co naprostý nesmysl?

Je to vzácnost

Někteří lidé si myslí, že je téměř nemožné dostat ženu k orgasmu. Přestože je pro ženu obtížnější dosáhnout orgasmu nežli pro muže, neznamená to, že je to nemožné.

Každá jej dosáhne

I tohle je mýtus. Pouze 57% žen dosáhne orgasmu při pohlavním styku. Pro srovnání… Muži vyvrcholení při pohlavním styku dosáhnou v 95%. Proto se doporučuje stimulovat při sexu ženský klitoris, kde je daleko snazší dosažení orgasmu, ideálně s kombinací vaginální a nebo anální.

Bez orgasmu si to neužije

I když žena nedosáhne orgasmu, neházejte flintu do žita. Ona si to užije i tak, pokud se jí věnujete a užíváte si hraní si s ní. Určitě vám to ráda oplatí.

Ženy nemají rády rychlovky

Přestože si řada žen užívá dlouhé předehry a dlouhé postelové hrátky, rychlovka pro ně je stejně takovým zpestřením jako pro vás. Zvlášť pokud máte naspěch na nějakou akci. Uvidíte, že bude za rychlovku ještě ráda.

Ženy nemohou mít vaginální orgasmus

Pokud si to myslíte, tak jste ještě neobjevili G bod. Chce to na to jít pomalu. Nejhorší je, když se u ženy zaměříte jen na to vyvrcholení. Hrajte si tam dole s prsty. Nerozbombardujte dívku svou rukou. Vložte do ní ruce a prsty co nejvíce zahněte. Uvidíte, že ji k vaginálnímu orgasmu přivedete.

Podívejte se na holky, které válcují Instagram:

Sdílejte článek
Štítky orgasmus

Přečtěte si také