5 nejtrapnějších případů lidí, se kterými se můžete setkat v posteli

Je tady další studie, která ponouká k sexu.

Ne-Automatická myčka Pokud si myslíte, že si lehnete na záda a druhý se o vás postará a odvede veškerou práci, tak jste pěkně na omylu. Druhý není váš otrok. Sex je o tom, že jste na to dva. Oba dva dáváte a oba přijímáte. Tečka. Ovšem někdy se stane, že narazíte na někoho, kdo si myslí, že jste automatická myčka.

Němá Není nic horšího, než provozovat sex s ženou, která leží jako prkno a nevydá ani hlásku. To si potom říkáte, zda jste neudělal něco špatně.

Dotazník I tací lidé jsou. Neustále se vás vyptávají jak se cítíte, jak to má dělat líp, jaké to je, „už budeš?“… Někdy je méně slov více.

Stydlín Jste z druhého úplně vedle, je pro vás sexy! Ale jakmile se svlečete, zalezete pod peřinu a nechce si ji sundat... Stydlín nebo stydlivka raději pozhasínají všechna světla a začnou se modlit, abyste se ve tmě nerozkoukali.

Egoista Ačkoli má blízko k prvnímu, který si vás splete s automatickou myčkou, tento člověk se udělá a sex ukončí. Jednoduše nezapomene nutnou pětiminutovou předehru, vlítne do vás a za dalších pět minut je konec. On se udělal a ona zůstala v šoku… A není divu.

Podívejte se na stávající vlasový trend:

Sdílejte článek
Štítky bdsm

Přečtěte si také