5 netradičních míst, kterými připravíte své lásce neobyčejné rande. Zapomeňte konečně na fádní večeři!

Výběr místa byste neměli brát na lehkou váhu. A rozhodně by to nemělo být pouze na začátku vztahu, kdy se svou drahou polovičku snažíte oslnit.

Čím více se budete toho druhého snažit překvapovat, tím více se vám to vrátí a na váš vztah to bude mít zaručeně pozitivní vliv.

  1. Kulturní noc. Vezměte ji (ho) místo kina do muzea, do galerie nebo na jakoukoliv výstavu. Dejte si sklenku vína a pobavte se o tom, co si o daných dílech myslíte. Uvidíte, jaká to bude pro oba zábava a zase se o tom druhém dozvíte něco nového.
  2. Adrenalin. Vyrazte spolu do hor a vyšplhejte na nějakou. Nebo zkuste horolezecké stěny či bungee jumping. Překonávejte spolu limity. Potom je budete snáz překonávat i v obyčejném životě.
  3. Vařte spolu. Místo drahé večeře v restauraci si udělejte nějaké skvělé jídlo doma. Pusťte si k tomu dobrou muziku, připravte láhev šampaňského a mějte romantický večer. Má to výhodu, že se z kuchyně můžete přesunout rovnou do ložnice!
  4. Relaxace. Můžete vyrazit za nějakým dobrým wellness pobytem, ale nemusí to být úplně daleko. Podívejte se, co máte ve svém okolí. Nebude vás to stát takové peníze ani příliš mnoho času. A když už jsme u toho, dobrou bublinkovou koupel se šampaňským a jahodami si můžete udělat i doma ve vaně.
  5. Kempování. Nemusí to být pětihvězdičkový hotel, protože při kempování budete mít nad hlavou milion hvězd, a to skoro zadarmo. Je to ohromná romantika a dobrodružství v jednom.
Sdílejte článek
Štítky překvapení rande Ženy muži vztahy tipy láska

Přečtěte si také