5 poloh spánku, které prozradí vše o vašem vztahu. Miluje vás, nebo je na čase to ukončit?

Přemýšlíte, zda je vše ve vztahu tak, jak by mělo být? Poloha, ve které nejčastěji spíte, vám to prozradí.

1. Zády k sobě s rozestupem Zdá se, že mezi vámu panuje napětí již delší dobu. Vypadá to, že jste k sobě citově chladní. Odcizili jste se a nemáte již nic společné. Jakmile se sebe nechcete dotýkat, je něco v nepořádku. Jedna noc ještě není důvodem k obavám, pokud jste se právě pohádali. Ale pokud takto spíte už pár nocí za sebou, je na čase si promluvit.

2. Zády k sobě, ale zadkem u sebe To, že se k vám druhý otočí v noci zády, neznamená, že o vás nestojí. Pokud se k vám otočí zády a přitulí se aspoň zády nebo zadkem, je pro něj důležité mít vás v životě. Zároveň však potřebuje dostatek prostoru. Na tohoto člověka nenaléhejte.

3. Tváří k sobě Tady je někdo po uši zamilovaný. Člověk, který leží na pár centimetrů od vaší tváře, vás má opravdu rád. Těší se na to, až otevře oči a uvidí váš pohled. To, že zrovna nejste v sobě zakleslí, neznamená nic špatného. Pokud se dotýkáte alespoň nohou nebo si držíte ruce, je to jasný důkaz lásky. Zvlášť když na sebe dýcháte... To je důkazem nehynoucí lásky.

4. Lžička Tahle poloha značí jasnou potřebu blízkosti. Lidé, kteří takto spí, by se nejraději ztratili jeden v druhém. Teď je ovšem zajímavé, kdo dělá komu záda. Ten, co se chce nechat objímat, totiž chce ochranu a bezpečí od druhého a rád se staví do submisivnější, možná až pasivnější, role.

5. Na rameni partnera Takto spí většinou lidé na začátku vztahu. A proč? Tahle poloha je velmi nepohodlná pro člověka, který leží na zádech. Po pár desítkách minut se mu totiž odkrví ruka. Je to ale důkaz toho, že vás chce mít na srdci. Takže je jasné, že v tom po uši lítá. Kdo by si totiž nechal dobrovolně přilehnout ruku s možností, že už s ní nikdy v budoucnu nepohne.

Podívejte se na nejroztomilejší postelové fotky z Instagramu:

Sdílejte článek
Štítky Sex

Přečtěte si také