5 povahových rysů, které odhalí, že vás partner podvede

Už na počátku vztahu se dá odhadnout, zda vás druhý podvede. Těchto pět osobnostních rysů odhalí, že vám bude partner nevěrný.

Sebestřednost!Studie dokazují, že narcisové bývají právě ti, kteří mají potřebu zahnout. Pokud váš partner postrádá empatii a má rysy sebestřednosti, je náchylnější k tomu nechat si zamotat hlavu někým jiným. Mnohdy tak zapomenou na vás a nechají se unést svým vlastním egem.

Nejistota!Je si váš partner nejistý? To je další osobnostní rys lidí, kteří ve vztazích podvádí. Tito lidé žijí z lichotek. Velmi touží po tom být milování. A tak bloudí a nechávají se lehce svést někým jiným, protože si tak zvyšují sebevědomí.

Chamtivec Ti, kteří podvádějí si mnohdy říkají, že trávě na druhé straně plotu je zelenější. A tak doufají, že jinde je to lepší. Pokud si všímáte, že váš partner projevuje tyto charakterové rysy v běžném životě – u jídla, ve výběru oblečení, výběru akcí, pozor!

Viní vás z podvádění? Právě tohle je typickým znakem špatného svědomí. Podle sebe soudím tebe. Tohle pravidlo tady funguje skvěle.

Milují flirt! Pokud váš partner flirtuje naprosto s každým, buďte na pozoru! Je to typickou vlastností těch, kteří podvádí. Tito lidé žijí ze vzrušení z flirtu. Ten se ovšem může zvrtnout.

Sdílejte článek
Štítky Sex vztahy tipy láska

Přečtěte si také