5 sexuálních pomůcek, které by měla mít doma každá žena

Tohle jsou sexuální pomůcky, které byste měla jednoznačně mít.

1. Masážní vibrátor na klitorisVelké procento žen má problém dosáhnout vaginálního orgasmu. Pokud k nim patříte, jednoznačně sáhněte po tomto udělátku, které váš klitoris dovede k extázi. Cena těchto vibrátorů se pohybuje od 1500 do 3000 korun.

2. We vibe nebo také účko

Tento vibrátor slouží ke stimulaci zvenku i zevnitř. Tady už počítejte s vyšší sumou. Ceny se pohybují od 2500 výš. Ty nejnovější jsou dokonce na ovládání pomocí telefonu. A tak si s vámi může hrát váš milý a pozorovat vás, jak sténáte.

3. KrálíkTak tento vibrátor proslavil seriál Sex ve městě. Tehdy Charlotte měla obrovský problém dostavit se na akce s kamarádkami proto, jak dokonalou rozkoš s ním zažívala. Navíc se teď vytváří nejen stimulace na klitoris a G-bod, ale také anál. Záleží jen na vás, jak moc si přejete stimulovat. Cenově se pohybuje okolo 1500 korun

4. Vibrátor s hlavičkouTyhle vibrátory se zahnutou špičkou jsou účelné. Klasické vibrátory vás většinou jen nažhaví, ale pokud chcete vaginální orgasmus přes G-bod, budete mít problém. Ovšem tento vibrátor vás nadchne. Dosáhne skvěle na géčko. Teď už jen vibrat ideální vibrace. Cenově se pohybuje okolo 1000 korun.

5. Venušiny kuličkyPokud máte chuť zažít rozkoš i mimo postel a zároveň chcete zpevnit pánevní dno a být co nejužší pro sexuální partnera, jednoznačně by vám neměly chybět ve sbírce vibrátorů.

Sdílejte článek
Štítky Sex vibrátory

Přečtěte si také