5 tipů, jak se rozhodně nelíbat!

Přinášíme vám pět tipů, jak se rozhodně nelíbat!

Špulič

Pokud nechcete z druhého udělat člena rodiny, rozhodně ho nelíbejte suše s našpulenými rty! Určitě lepší než olízat obličej, ale všeho s mírou. Tohle rozhodně nedělejte.

Olizovač

I tací lidé chodí po světě. Někdy jako kdyby nemohli najít rty a myslí si, že je má druhý na nose. K těmto patřit určitě nechcete. A tak se olizování tváře rozhodně vyhněte. Není na tom nic sexy!

Mozkomorův polibek

Tak tohle je jedna z nejhorších věcí, které mohou nastat. Otevřete ústa, jak jen to jde, jako kdybyste byli upírem. Není třeba druhému olízat mandle. Nejen, že to vypadá velmi nechutně, ale taky se druhému tak akorát zvedne žaludek. Zato na vás do smrti nezapomene.

Jako had

Vyplazování jazyku a chtění po druhém, aby se po vás opičil… Tak tohle je typické u opilých lidí. Ale i když jste opilí, odpusťte si to. Nejenže se zhnusí lidé kolem vás, ale možná i protějšek, který nemusí být tak na mol jako vy.

Zubní víla

Zuby stranou! Není nic antierotičtějšího, než zahryznutí se do rtů druhého. Nikdy nevíte, jak je kdo citlivý. Nehledě na to, že vypadáte jak vegan lačnící po kusu masa.

Podívejte se na aktuální vlasové trendy:

Sdílejte článek
Štítky Sex vztah líbání rady tipy láska

Přečtěte si také