Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Sex a vztahy

5 typů holek, se kterými by měl každý kluk jednou za život chodit. Zkusili jste je všechny?

Nebojte se to trochu prostřídat.
Vydáno: 26.07.2017
Už jste chodili se všemi?

Je dost dobře možné, že jste už za život vystřídali třeba patnáct, dvacet holek. Stejně tak je ale pravděpodobné, že všechny spadaly do jednoho typu. A to není zdravé. Proto jsme teď vybrali 6 druhů holek, se kterými byste měli aspoň jednou za život chodit, abyste zjistili, kdo je pro vás nejlepší. Které to jsou?

Jaké jsou znaky opravdového muže?

10 znaků, že nechodíte se sukničkářem, ale s opravdovým MUŽEM! Kolik jich splňuje váš partner?

1. Zapálená hipsterka

Vyzná se v kultuře a neustále vás bere na nějaká představení. Pokud máte rádi stejné věci, budete se s ní dobře bavit. Jenom se ji nesnažte příliš domestikovat. Svoboda pro ni znamená vše.

2. Dívka vašich snů

Tahle holka je po všech stránkách perfektní. Když s ní někam přijdete, ihned vám ji každý závidí. V tomhle vztahu musíte být trpěliví a nesmíte žárlit. Stejně tak byste si měli být jistí, že chce opravdu vás, a ne jen ten dobrý pocit sama ze sebe, který jí přinášíte.

3. Paní domu

Paní domu neboli „alfa žena“ nepotřebuje vás, ani nikoho jiného. Umí se o sebe postarat sama a vy máte štěstí, že vám vůbec dovolí vedle ní existovat. V posteli je to zážitek, tím ale tak nějak vaše poslání končí.

4. Příliš milující partnerka

Tahle holka na nic nečeká. Okamžitě se do vás zamiluje, začne vám svěřovat veškeré její city, a když jí to opětujete, zahrne vás láskou, jako ještě nikdo. Jenom pozor, abyste se brzo neocitli bez přátel a stále pod dohledem.

5. Budoucí manželka

Tohle je váš splněný sen. Tahle holka chce mít rodinu, chce, abyste o ni dokázali postarat, a umí to dávat správně najevo. Na oplátku nabízí bezpečí a jistotu, kterou u spousty jiných žen nenajdete. Je to zkrátka ideální budoucí manželka.

Co dělat, abyste vydrželi déle?

8 věcí, na které můžete myslet, abyste při SEXU déle vydrželi! Co zabírá nejlíp?

Návod jak na orální sex

VIDEO: Chcete orální sex? Tahle sexy holka poradí, jak přemluvit přítelkyni, aby vám ho udělala!

Reklama
Článek je zařazen v: muži, Ženy, vztah, partnerka, Sex, typy holek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama