reklama

reklama

Jak si udržet vztah?
Autor: profimedia Jak si udržet vztah?

5 věcí, kterým se za každou cenu vyhněte, pokud chcete udržet fungující vztah

Publikováno: 30.01.2017
Chystáte se na první rande? Pokud ano, tak tohle zaručeně neříkejte!

reklama

Nedůvěra

Pokud druhého podezříváte a nedůvěřujete mu, vyptáváte se a jste napružení při každém cinknutí telefonu, je to důkazem toho, že druhému nedůvěřujete. Uklidněte se, nežárlete a začněte komunikovat.

Neustálá kritika

Někdy škádlení může přerůst jen do neustále kritiky, která může být až jedovatá. Nikdo nechce slyšet negativní připomínky ke své osobě. Nemějte na blízké takové nároky.

Který národ je nejhloupější?

Kdo má v Evropě nejvyšší průměrně IQ? Jsou Češi nejchytřejší, nebo naopak největší blbci?

Urážení

Pokud se neustále urážíte a z hádky nebo slovní přestřelky odcházíte s mlčením, atmosféra pomalu ale jistě začne houstnout. Nikoho nebude donekonečna bavit zjišťovat, co řekl špatně a proč jste zase uražení. 

Lhaní

Myslíte si, že zamlčováním druhému jenom ulevíte a nemusíte ho ničím zatěžovat? Vztah je o tom dobrém i zlém. Nesvěřujte se jen s pozitivními věcmi. Říkejte vše, co je důležité. Tutlání je totéž co lhaní. Následně pak narůstá nedůvěra.

Negativita

Zamyslete se nad tím, zda na všem nehledáte chyby. Pokud nejste spokojeni se sebou, je jasné, že vám bude vadit vše kolem. Postupně si tak začnete stěžovat naprosto na vše, od jídla v restauraci až po počasí. Začněte se mít rádi a hledejte krásu v maličkostech dne. Uvidíte, že to vztahu jedině prospěje.

 

 

Podívejte se na aktuální vlasové trendy:

reklama