5 znaků, podle kterých poznáte, že už vás kluk nechce! Holky, kdy byste s ním neměly ztrácet čas?

Má mě rád nebo nemá? Není nic horšího, když si nejste jisté, na čem jste. Jak tedy poznat, že o vás už zaručeně nestojí?

Láska bývá někdy hodně komplikovaná a zamotaná věc. V dlouhodobém vztahu se pak bohužel často stává, že velká láska a vášeň časem opadnou a váš partner už o vás prostě nestojí tolik, jako před lety. A vás tak možná brzy čeká velké trápení. Jak poznáte, že už jeho city ochladly a vy byste s ním neměla dále ztrácet čas?

Nemotá se kolem vás - Tohle je jedno z nejdůležitějších znamení. Pokud byste pro něj byla jedinou, vyhledává kontakt zejména s vámi. Nebude vás přehlížet. Pokud se ho snažíte přesvědčit, aby s vámi šel na romantické rande a on dá raději přednost kamarádům , je jasné, že už o vás nemá takový zájem.

Nenaslouchá - Pokud si dotyčný nepamatuje nic z toho, co jsme mu řekla, je to jasný důkaz toho, že pro něj nic neznamenáte. Pokud byste pro něj byla důležitá, všechny informace si pamatuje a ještě vás jimi v dalších konverzacích překvapí. A rozhodně se na ně nebude blbě ptát

Chová se k vám jako k ostatním - Pokud se k vám chová úplně stejně jako ke komukoli jinému, s kým přijde do kontaktu, nejste už ani tak partnerka, jako spíš kamarádka. Zajímala byste ho v moment, kdyby se k vám choval trochu jinak. Zamilovaný chlap se s vámi nebude bavit jako s kteroukoli jinou známou.

Nezajímá se - Neptá se vás na váš život. Nepokládá žádné osobní otázky. Tak je jasné, že vás nechce. Kdyby chtěl, snaží se vyzvědět, co si prožíváte a jaká doopravdy jste.

Mluví o jiné - Jakmile začne mluvit o hezké kolegyni v práci či jiné holce až podezřele často, máte velký problém! Možná s ní ještě nic nemá, ale je to znamení toho, že už pro něj zkrátka nejste na prvním místě. A vás možná brzy čeká ošklivé vystřízlivění.

Sdílejte článek
Štítky muž vztahy znamení znaky nestojí

Přečtěte si také