6 nejčastějších druhů sexu v českých ložnicích! Zažili jste je všechny?

Pořád ta samá intimní akce? To přeci není po čase ani trochu zábava. Jaké jsou nejčastější druhy sexu, které zažíváme? Podívejte se na ně!

1. Zvířecí sex

Ten pocit, že nemáte žádné limity. Zkrátka se můžete chovat jako divoké zvíře. Věřte nám, že vašemu miláčkovi se to bude líbit. Být občas lehce agresivní rozhodně není na škodu.

2. Romantický sex

Někdy máme choutky na pořádnou divočinu, ale snad každý má někdy náladu i na romantické chvilky. Důležité je se napojit na stejnou vlnu s drahou polovičkou. Měla by to být chvíle jen pro vás dva. Nikam nespěchejte a vychutnávejte si jeden druhého.

3. Sváteční sex

Máte jeden den volna navíc? Výborně! Jak jinak strávit volno než v ložnici? Začněte den například velkou snídaní a před tím, než pojedete na nějaký pěkný výlet nebo za rodiči, šup na to!

4. Adrenalinový sex

Už se vám někdy stalo, že jste se báli, že vás někdo přistihne? Takový sex partnery dokonale sblíží. Nemusíte být přeci pokaždé v ložnici, ne? Zkuste i jiná netradiční místa.

5. Rychlovka

Díky za ně! Když je období, že nestíháme ani vlastní stín, nemáme často energii vůbec na nic nebo se prostě s partnerem jen míjíte na chodbě. Vždycky je čas na rychlovku! Rozdejte si to bez předehry. Uvidíte, jak vás to oba vzruší.

6. Usmiřovací sex

Pohádali jste se? Rozdejte si to! Adrenalin, který vám proudí v krvi se musí využít! Sex po hádce je velmi intenzivní záležitost.

Sdílejte článek
Štítky Sex vztahy druhy sexu

Přečtěte si také