návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

6 tajemství, které by měl znát každý pár. Tímhle dokonale stmelíte váš vztah!

Udržet si krásný vztah není jednoduché a vyžaduje to neustálou práci a také znalost určitých vědomostí. Mezilidské vztahy jsou složitá věc, protože každý člověk je jedinečná lidská bytost s jedinečnými vlastnostmi. Pokud chcete být trochu „vzdělanějších“ co se týče lásky, následující tipy vám zcela jistě pomohou.
Vydáno: 19.03.2018
šťastná láska
šťastná láska Autor: profimedia.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sex není každodenní záležitost

V dlouhodobém vztahu intenzita sexu většinou klesá, ale rozhodně to není nic špatného. Naopak jde o zcela přirozenou věc. Faktorů je hned několik, trávíte spolu víc času, únava z práce, stres. Sex je akt lásky, proto by měl být spontánní, a ne rutinní záležitost.

Dotýkejte se jeden druhého i mimo postel

Něžnosti nepatří pouze do postele. Dejte tomu druhému najevo, co k němu cítíte, protože pohlazení dokáže mnohdy říct víc než tisíc slov. Máte na to právo kdekoliv a kdykoliv.

Objímejte se a mazlete se častěji

Váš vztah mohou okořenit i zdánlivé maličkosti jako je například tato. Zkuste to a uvidíte změnu!

Používejte sex jako prostředek k omluvě

Samozřejmě to nemyslíme tak, abyste se za něj snažili všechno schovat. Občas ale slovní omluva prostě nestačí. Vášnivý sex dokáže milované osobě to, jak moc vás to mrzí a jak moc vám na ní záleží zároveň.

Připravte pro toho druhého překvapení

Ať už se to týká uvařené večeře, masáže nebo plného bytu zapálených svíček. Všechny tyto zdánlivé maličkosti mu/jí ukážou, že vám stále stojí za to, dát si tu práci a potěšit.

Rozesmějte se

Společný smysl pro humor dá vašeho vztahu velmi pevné základy!

Článek je zařazen v: láska , vztahy , muži , zen , Ženy , rady , tipy , návody , štěstí , radost , spokojenost