6 tajemství, které by měl znát každý pár. Tímhle dokonale stmelíte váš vztah!

Udržet si krásný vztah není jednoduché a vyžaduje to neustálou práci a také znalost určitých vědomostí. Mezilidské vztahy jsou složitá věc, protože každý člověk je jedinečná lidská bytost s jedinečnými vlastnostmi. Pokud chcete být trochu „vzdělanějších“ co se týče lásky, následující tipy vám zcela jistě pomohou.

Sex není každodenní záležitost

V dlouhodobém vztahu intenzita sexu většinou klesá, ale rozhodně to není nic špatného. Naopak jde o zcela přirozenou věc. Faktorů je hned několik, trávíte spolu víc času, únava z práce, stres. Sex je akt lásky, proto by měl být spontánní, a ne rutinní záležitost.

Dotýkejte se jeden druhého i mimo postel

Něžnosti nepatří pouze do postele. Dejte tomu druhému najevo, co k němu cítíte, protože pohlazení dokáže mnohdy říct víc než tisíc slov. Máte na to právo kdekoliv a kdykoliv.

Objímejte se a mazlete se častěji

Váš vztah mohou okořenit i zdánlivé maličkosti jako je například tato. Zkuste to a uvidíte změnu!

Používejte sex jako prostředek k omluvě

Samozřejmě to nemyslíme tak, abyste se za něj snažili všechno schovat. Občas ale slovní omluva prostě nestačí. Vášnivý sex dokáže milované osobě to, jak moc vás to mrzí a jak moc vám na ní záleží zároveň.

Připravte pro toho druhého překvapení

Ať už se to týká uvařené večeře, masáže nebo plného bytu zapálených svíček. Všechny tyto zdánlivé maličkosti mu/jí ukážou, že vám stále stojí za to, dát si tu práci a potěšit.

Rozesmějte se

Společný smysl pro humor dá vašeho vztahu velmi pevné základy!

Sdílejte článek
Štítky radost postel Ženy muži spokojenost vztah štěstí vztahy rady sex tipy návody zen láska

Přečtěte si také