Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Sex a vztahy

6 tajných tipů, jak uspokojit ženu

Na rozdíl od mužů, ženy je mnohem těžší uspokojit, ale pokud se jim trefíte do vkusu a nálady, budete mít zaručeně nezapomenutelné zážitky.
Vydáno: 15.08.2017
Ňadra jsou velmi citlivou částí ženského těla.

Existuje několik tajných tipů, které zaručeně vaši přítelkyni potěší. Každou ženu omrzí stereotyp a neoriginalita. Na vztahu se musí hodně pracovat, ať už mluvíme o ložnici či nikoliv. Nic by nemělo být ignorováno.

Pojďme se podívat na některé tajné tipy, jak uspokojit vaši přítelkyni. Uvidíte, že zajisté bude sténat blahem!

1. Začněte polibky a pokračujte v něžném líbání

Ženy milují, když se cítí být milované, a není nic lepšího, než to dokázat líbáním. Líbání vytváří intimní emocionální pouto, které ženě dovolí se před mužem otevřít a důvěřovat mu.

2. Zaměřte se na její prsa

Ňadra jsou velmi citlivou částí ženského těla a pouhý dotek může způsobit vzrušení. Nezapomeňte věnovat pozornost oběma stejně. Udělejte si čas a hrajte si s nimi, dokud neuvidíte, že je žena vzrušená.

Každá žena miluje, když jí chlap občas povalí na zem a nebere si servítky. Foto: Každá žena miluje, když jí chlap občas povalí na zem a nebere si servítky. Foto: istock.com

3. Trocha agrese neuškodí

Každá žena miluje, když jí chlap občas povalí na zem a nebere si servítky. Velmi důležité je úrovně kompenzovat. Všeho moc škodí. Chovejte se k ní v posteli občas jako k princezně, ale jednou za čas jako k sexuální samici.

4. Mějte jí pod kontrolou a veďte

Otočte ji, zvedněte ji a přemístěte tam, kam chcete jen vy. Převezměte kontrolu a dopřejte jí jízdu na horské dráze. Bude v sedmém nebi. Žena potřebuje svého vůdce.

Převezměte kontrolu a dopřejte jí jízdu na horské dráze. Foto: Převezměte kontrolu a dopřejte jí jízdu na horské dráze. Foto: istock.com

5. Mluvte sprostě

Tento tajný tip zaručeně potěší vaší přítelkyni. Ne každá přizná, že se jí to líbí, ale pravdou je, že to zaručeně platí na každou ženu. Něžně ji pošeptejte do ouška, co byste s ní všechno dělal. Uvidíte, jak roztaje

6. Škádlete ji

Toto je dobrá cesta k tomu, jak jí dostat do nálady. Ženy to milují. Přitiskněte ji ruce nad hlavu a líbejte ji nebo se postavte zezadu a přitáhněte její vlasy k sobě a plácněte jí pořádně po zadku.

Reklama
Článek je zařazen v: vztahy, Ženy, Sex, uspokojení, jak na ženy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama