6 tipů, jak ji nažhavit, aniž byste se jí dotkli!

Přinášíme vám 6 překvapivých způsobů, jak obrátit ženu na …, aniž byste se jí musel dotknout.

50% žen má problémy s nedostatkem libida nebo neschopnosti dosáhnout orgasmu. Takže pokud hledáte způsoby, jak zvýšit sexuální touhu své drahé polovičky, tyhle techniky by se vám mohly hodit.

Neholte se! Zní to sice zvláštně, ale nejnovější studie, která se zabývala vzhledem mužů, dokazuje, že muži se strništěm jsou pro ženy více sexy. Ideální je pak desetidenní strniště, kterou vaši milou zaručeně rozpálí.

Dopřejte jí spánek! Není nic horší, než to, že budete svou partnerku několikrát za noc budit. Bude protivná nejen během té noci, ale i následující den. A tak si zaručeně neužijete ani v noci. Dostatečný spánek a načerpání energie je klíčem k posílení sexuálního života.

Dejte si pauzu! Ano, čtete správně. Dostaňte se z vyjetých kolejí. Jakmile si budete chybět, začnete si scházet. Studie navíc dokazují, že lidé, kteří od sebe žili na větší vzdálenosti, měli mezi sebou hlubší intimitu, lepší komunikace a větší spokojenost ve vztahu.

Tankujte auto! Zní to dost zvláštně? Ano. Ovšem zase je tady studie, která zkoumala pachy. A právě vůně benzínu se ukázala jako skvělé lákadlo. Následovaly barvy a inkoust.

Buďte ješitní! Další studie z Austrálie dokazuje, že ženy mají rády ješitné a egocentrické muže. Dokonce narcisti mají i více sexu.

Rozesmějte ji! Poslední tip, který vždycky zabere. Vtipní muži vzbuzují u žen daleko větší zájem. Smích tak nebyl pouze klíčem ke spokojenému vztahu, ale také sexu.

Podívejte se na krásnou kulturistku z Instagramu:

Sdílejte článek
Štítky Sex

Přečtěte si také