Sex a vztahy

19. prosince 2017 14:39

redakce Prima Lajk

6 věcí, které muži na ženách absolutně nenávidí. Holky, kterou z těchto chyb děláte taky?

Ženám to přijde normální, muži ale tyto návyky nemohou vystát. Jaké to jsou?

Možná si budete myslet, že si vymýšlíme, ale opravdu je to tak. Muži vůbec nejsou tak nevšímaví ignoranti, jak si mnoho žen a dívek myslí. Naopak. Někdy jsou všímaví až moc. Na následujících řádcích odhalujeme 5 věcí a zvyků, kterých si muži na ženách všímají, a které ze srdce nenávidí. Čeho byste se dámy měly vyvarovat?

1. „Miláčku, jak vypadám?“ – Klasická ženská otázka, která je však pro většinu mužů noční můrou. Je sice hezké, že chce žena znát váš názor (opravdu chce?) a ujistit se, že jí to sluší. Ve skutečnosti jde ovšem mnohdy o past, z níž není úniku. Na tuto otázku totiž neexistuje správná odpověď a ať partnerce řeknete cokoliv, i tu největší lichotku, je to špatně. Není proto divu, že velká řada chlapů tuto otázku z duše nesnáší.

2. Drbání – Žena si chce povídat, to je jasné. Jenže její povídání často zahrnuje detaily o životu jejích kamarádek či kolegyň v práci a často se dojde k prostému drbání. A to je věc, která většinu mužů nezajímá a až otravuje. Ostatně, proč by se měli vrtat v životech člověka, jehož ani pořádně neznají?

3. Porovnávání – Znáte to, hádka s vaší drahou polovičkou se vyostří, často se řeknou věci, jež nemyslíte vážně a pak přijde vaše holka s pořádnou podpásovkou. Porovnáváním s jejím bývalým či třeba přítelem její kamarádky. Protože Tomáš, se kterým byla dva roky a on ji podvedl, byl přeci rozumnější a takhle by se nechoval. Hodně nefér jednání, jimž chce holka jenom vyhrát hádku. A které každého kluka dokáže vytočit do nepříčetnosti.

4. „Jsem v pohodě“ – Tady to asi můžeme vzít rychle, protože to zná snad každý. Ne, žena po téhle větě nikdy není v pohodě. A chlap na to většinou brzy přijde tím nejpekelnějším způsobem.

5. Sdílení vašeho osobního života s kamarádkami – Ne holky, každý chlap opravdu nemá rád, když se bavíte se svou kamarádkou o vašem partnerském životě. A už vůbec ne, když jí říkáte něco opravdu soukromého. Vážně se divíte, že to mužům tolik vadí?

6. Podezřívání – Tohle je nejen noční můra každého chlapa, ale také jeden z varovných signálů ve vašem vztahu. Není totiž nic horší, než když se zdržíte v práci a po únavném dni musíte doma vysvětlovat, kde jste byl tak dlouho. Nebo s kým jste byl včera na pivu. Odůvodňovat každý krok, i když jste neudělal nic špatného, je opravdu otrava. A navíc je to signál toho, že důvěra ve vašem vztahu dvakrát nefunguje a nejspíš byste s tím měli něco dělat.

Sdílejte článek
Štítky Ženy muži věci nenávidí

Přečtěte si také