Sex a vztahy

1. prosince 2015 17:09

Tereza Javorová

7 důvodů, proč zkusit sex s fakt tlustou holkou

Tlustý holky to chtěj taky. A některé až zoufale moc. Tak udělejte dobrý skutek a sveďte ji. Nemělo by to být tak těžké - chvíli bude nedůvěřivá, jestli nejste jeden z tech blbečků, co si z ní dělá jen legraci, ale pak se vám vrhne do náruče. Čtěte, proč byste se neměl bránit a zabořit se do ní.

1. Má kozy jako vozy - její obří melouny si budete moct mačkat, hrát si s nimi schovávat se za ně nebo do nich nořit tvář. Zábava na celé odpoledne. Jen bacha, ať se jimi neudusíte.

2. Boky jako skříň - a k tomu ráda jí. Co víc si přát? Mít holku, co život ukusuje po velkých soustech, je přece radost. A máte ji aspoň za co chytnout.

3. Je nenáročná - moc pozic s ní udělat nezvládnete, vlastně máte na výběr jen z misionáře (při kterém je lepší, když zvedne nohy nahoru) nebo zezadu. Nebude tedy po vás chtít psí kusy. Sama nejspíš není mrštná akrobatka.

4. Jede na plný plyn - na druhou stranu je sex pro ni dost možná svátkem (radši si zjistěte, jestli není ještě panna), takže bude dovádět naplno. Ráda vám udělá cokoliv a čímkoliv, tak toho využijte!

5. Je v ní měkko, teplo a útulno - její medvědí objetí vám dává pocit bezpečí chrání vás před tím zlým světem tam venku. To sice není moc sexy, ale někdy není špatné se nechat opečovávat a hýčkat. Když si na ni lehnete, tak to bude jako kdybyste se ponořili do měkkých polštářů. Mmm...

6. Neodřete se o ni - nepíchne vás kyčlí do slabin jako vychrtlina a místo za špičaté kůstky na zadku ji chytnete za pořádné půlky. Konec podlitin a odřenin!

7. Po sexu vám udělá svačinu - jednomu vyhládne a svačina se hodí. Jen pozor, aby vám ji nesnědla, než se stihnete zakousnout.

Sdílejte článek

Přečtěte si také