Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Sex a vztahy

7 znamení, že chodíte s tou nejvíc cool holkou! Slečny, splňujete alespoň jeden bod?

Některé přítelkyně jsou prostě ty nejskvělejší parťačky pro život. Jsou sexy, vtipné a nemají problém s vašimi koníčky a kamarády.
Vydáno: 22.09.2017
Nemá problém si s vámi zahrát na Playstationu.

Každý chlap určitě zažil, že mu přítelkyně vyčítala, že na ní nemá čas, nebo že se baví se špatnými lidmi. Jiné holky jsou ale prostě top. Rády se s vámi kouknou na fotbal a nemají problém, když na večer máte jiný program. Tomu říkáme láska.

Podívejte se na 7 znamení, jestli s jednou takovou chodíte, či nikoliv.

není nad dobrý orální sex. Foto: není nad dobrý orální sex. Foto: istock.com

1. NESNAŽÍ SE TĚ ZMĚNIT

Když nosíme růžové brýle, víme, že vše vypadá jako v pohádce. Chyby toho druhého jsou přehlíženy. Po čase se dřív či později, druhý nebojí chyby vyčítat. Dokonalá holka je ta, co vás bere takového, jaký doopravdy jste. Nesnaží se vás měnit a to, že prostě nejste na odepisování, pochopí.

2. MÁ RÁDA ORÁLNÍ SEX

Na to není snad co dodat.

3 STÁLE MÁTE SVŮJ ŽIVOT A ONA ZAS TEN JEJÍ

Ze začátku se páry snaží dělat vše společně, ale tohle nemůže fungovat do nekonečna. Nejhorší je, když je na vás žena fixovaná tak, že nemá zájem dělat cokoliv jiného, že být s vámi. Tohle za chvilku leze na mozek každému. Správná ženská je ta, co si na vás udělá čas, ale neztrácí zájem o svůj život a své aktivity.

Má ráda vaše kamarády a koníčky. Foto: Má ráda vaše kamarády a koníčky. Foto: istock.com

4. NEMÁ PROBLÉM ŘÍCT, ŽE TA, CO PROŠLA, MÁ FAKT DOBRÝ ZADEK

Žárlivost? To je pěkně otravné, že? Umíte si představit, že se svojí holkou můžete řešit i jiné ženy? Probrat její prsa a zadek. Ano? Tak máte ohromné štěstí.

Ale Pozor! Pokud pochválíte jinou ženu, musíte ve stejné míře pochválit i vaši přítelkyni! Jinak kousne!

5. NEMLUVÍ O BUDOUCNOSTI

Nemyslíme tím příští týden, jestli nepodniknete nějakou akci. Spíš mluvíme o dětech, svatbě, a tak dále. Nechává věcem volný průběh.

6. NIKDY SE NEURAZÍ

Znáte to, že vy jste to tak nemysleli, ale už je pozdě, oheň je na střeše. Není nad to, když můžete být ke své přítelkyni naprosto upřímní. Občas není upřímnost zrovna příjemná, ale věřte, že pokavaď nemůžete říci pravdu, aniž by byla naštvaná, není to ta pravá.

7. POCHOPÍ, KDYŽ NEMÁTE NÁLADU

Jste přepracovaní a nemáte náladu vůbec na nikoho? Nevadí, uvaří vám večeři a jde si spokojeně dělat svoje věci. Přijde, až ucítí, že jste si odpočinul.

Poznáváte se?

GALERIE: 10 perfektních ilustrací ze života svobodného kluka! V tomhle se fakt poznáte

Některé filmy jsou opravdu šokující.

GALERIE: 12 žhavých filmů, kde proběhl reálný sex před kamerou! Tady herci opravdu souloží

Reklama
Článek je zařazen v: vztahy, znamení, parťák, cool přítelkyně
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama