8 míst, do kterých byste nikdy neměli strčit penis!

8 neuvěřitelných míst, kde se pánům zasekl penis. Tohle rozhodně nezkoušejte!

Hrdlo láhve Divili byste se, ale řada mladých mužů hledá různé věci k uspokojení. Řadu z nich už tak napadlo namísto vagíny vyzkoušet hrdlo láhve. A není divu, že to nedopadlo dobře. Takto museli jednomu padesátníkovi amputovat penis.

Prostitutka I tohle může být risk. V roce 2016 zemřel jeden Číňan při milování se společnicí. Asi byl ze ženy tak vzrušený, že dostal během sexu infarkt. Záchranáři ho vyprošťoval ze ženy poté, co zemřel.

Ocelová trubka Jeden Brit si zavolal záchranku v roce 2010 s tím, že se zasekl v ocelové trubce. Právě při zaseknutí došlo k omezení průtoku, který způsobil neskutečného stojáka, při kterém se muž nemohl dostat ze sevření. Hasičům se ho povedlo vyprostit po 30 minutách.

Role pásky V roce 2015 uvízl jeden chlapík v roli pásky. Ta mu zůstala na penisu jako ozdobný kroužek, které se sám nemohl zbavit. Pomohli mu až kolegové z práce.

Sklenice těstovin I tohle se stalo… Jeden Australan byl stíhán policií při automobilové honičce. Našli jej poté částečně oblečeného s penisem ve sklenici od těstovin. Takovou kuriozitu zažili tamější policisté poprvé.

Snubní prsten I v tom se dá uvíznout. Naposled se to povedlo jednomu Jihoafričanovi v loňském roce. Prsten využil jako sexuální pomůcku na doporučení přátel. Nakonec se lékařům povedlo muži pomoci až poté, co na prstýnek použili oscilační pilu.

Lavička v parku I tu dokáží muži využít k sexuálnímu ukájení. Jednomu muži v Hongkongu se tak povedlo uvíznout mezi dřevěnými laťkami. Našli ho až strážníci, kteří se nestačili divit vlastním očím.

Toustovač V roce 2013 byli povolání hasiči na to, aby pomohli uvězněnému muži. Ovšem ne z hořícího bytu, ale topinkovače.

Podívejte se na zamilované páry z Instagramu:

Sdílejte článek
Štítky Penis

Přečtěte si také