Sex a vztahy

20. května 2016 13:50

Adéla Skřivánková

8 nejčastějších výmluv, které ženy používají, když nechtějí sex. Kterou vám říká ta vaše?

Už se vám určitě stalo, že jste si od večera se svou přítelkyní něco slibovali, ale nakonec to nedopadlo, jelikož neměla náladu, nebylo jí dobře nebo měla menstruaci? Tady je 8 nejčastějších výmluv, které od žen uslyšíte, když se zrovna na sex s vámi necítí. Jak si s tím poradit?

  1. 1. Bolí mě hlava

Ano, můžeme říct, že tohle asi jedna z těch nejčastějších výmluv, jakou můžete slyšet. Jistě, asi není zrovna příjemné, pokud ženu skutečně bolí hlava, provádět něco takového jako je sex. Jestli ale tuto výmluvu používá každý den po delší dobu, zřejmě je něco špatně. Buď je nemocná, trpí migrénami a měla by jít k doktorovi, nebo prostě už jste vypadl ze hry a nejde o sex, ale o vás, se kterým ho nechce mít.

  1. 2. Mám tolik práce…

Když je člověk ve velkém pracovním vytížení a nemá čas ani pořádně na sebe, je jasné, že na sex ani nepomyslí. Samá práce, hektický život a přeplněný diář ji přeplnil hlavu, že tam už na tohle nezbylo místo? Jestli je to skutečně tak, nezbývá vám nic jiného, než se pokusit znovu obnovit ty romantické chvilky a mít vyhrazený čas pro sebe, aby váš intimní život mohl opět dál fungovat.

  1. 3. Jsem tak unavená!

Jestli je skutečně tak unavená, nezbývá vám nic jiného, než tuto nemoc vyléčit například společným zdřímnutím. Nebo jí přineste kávu a hodně ji oslaďte, ať jí to pěkně nakopne. Pak vám bude vděčná, trochu se probere a vaši starost o ni vám ještě ráda oplatí.

  1. 4. Nemám orgasmus, tak proč se namáhat?

Milí zlatí, tohle je bohužel jen a jen na vás. Jestliže žena s vámi nechce nic mít, protože ví, že by si to stejně neužila, musíte s tím něco udělat. Zkuste experimentovat! A najdete způsob, jak ji uspokojit jinak. Také je dobré občas vystřídat lokalitu. Postel se totiž může zdát po delším neměnném používání nudná, tak proč nezkusit něco jiného? Vždyť máte přeci doma plno jiných místností s jiným nábytkem, na kterých se dají dělat jiné věci.

  1. 5. Cítím se tlustá

Tohle je další z velice typických problémů žen. Protože když se ženy cítí tlusté, necítí se sexy. A když se necítí sexy, nechtějí se před vámi vystavovat nahé. Na tohle zkuste použít pár dobrých komplimentů, u kterých si budete jistí, že zaberou. Například: Ty jsi ta nejkrásnější žena na světě. A uvidíte, jestli to zabere. Anebo ji příště zkuste vzít na nějakou lehčí večeři, pak se třeba nebude připadat jako velryba.

  1. 6. Už mě nebaví hádat se o sexu

Pokud jste právě vy ten, kdo stále iniciuje sex, je jasné že vaši partnerku, to za chvíli omrzí. Čím více budete po ní požadovat sex, tím méně ho pak bude chtít. Takže to zkuste trošku jinak. Co si s ní o tom třeba promluvit a na rovinu ji říct, co vás trápí. A že vás už také nebaví se stále domáhat a ocenil byste, kdyby to třeba také někdy iniciovala ona.

  1. 7. Je to nuda

Pokud s vámi žena už nechce spát, protože jí to přijde nudné a ohrané, je na čase zkusit bez otálení něco nového! Co třeba pořídit nějaké sexuální hračky? Nebo ji překvapte novými polohami. Žena potřebuje nějaké vzrušení, a když jí ho dáte, budete se divit, s jakou náruživostí vám to oplatí. A problém bude vyřešen.

  1. 8. Já už prostě nechci

Pokud žena s vámi odmítá dál pokračovat v sexuálním životě už delší dobu, máte se skutečně čeho obávat. S největší pravděpodobností má už za vás zařízenou náhradu někde jinde. Také se říká, že čím méně máte sexu, tím méně ho požadujete. Je proto potřeba se zamyslet nad nějakým účinným řešením a zkusit například nějakou poradnu. Pokud totiž ani vše vzájemné komunikace o tom nefunguje, měli byste zkusit tohle. Samozřejmě ne pro každé páry je tohle vhodné, ale za zkoušku nic nedáte. Hodně štěstí!

Sdílejte článek

Přečtěte si také